Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy működik a kutya játszócso...

Hogy működik a kutya játszócsoport? Gyerek gazdik is mehetnek?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz kutyám,és szeretném vinni játszócsoporba,de nem tudom hogy működik,és hogy esetleg mehetnek-e gyerekek.Esetleg van valakinek tapasztalata?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. ápr. 23. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

10 évesen kaptam az első kutyámat és csak én tanítottam. Kutyaiskolába is én mentem vele és kutyaoviba is. Először az oktatók óvatosságból nagyobb figyelmet fognak rád fordítani, de ha látják, hogy ügyes, talpraesett vagy, ugyanúgy bánnak majd veled, mint a felnőttekkel.


(kutyasulik csoportjaiban szinte mindig van "gyerek", szóval lehet, hogy még egyedül sem leszel :) )

2017. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Pont most avgyok 10 éves,és nyáron kapok egy kölyök golden retrievert.
2017. ápr. 23. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első leírta, amúgy kertes házban laktok vagy panelban?
2017. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kertesben
2017. ápr. 23. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Kutyaovira gondolsz, gondolom, és igen, gyerek gazdi is mehet, de eleinte mindenképpen szülői kíséret szükséges. Ahol mi voltunk, ott volt nálad fiatalabb kislány gazdi, természetesen szülőkkel, és ügyesen csinált mindent, mint a nagyok.
2017. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!