Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hülyeség a kutyámnak szülinapi...

Hülyeség a kutyámnak szülinapi bulit rendezni?

Figyelt kérdés

Most lesz egy eves. Kutyatortat rendelek neki. Ajandekok is mar megvannak a fejemben.


Van par rokonom akit kulonosen szeret, oket elhivnam es lenne nekik is suti es szendvics.

Nyaron lesz, kertiparti lenne.


Van ennek ertelme?

Hulyenek neznetek azt aki ilyen bulira hiv titeket?


2017. ápr. 23. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Miért lenne hülyeség? Ez egy alkalom, amikor kedveskedsz a kedvencednek és elhívsz pár ismerőst beszélgetni, sütögetni, "bulizni".


Mi anno akkor is "ünnepeltünk" amikor a lakásavatónk évfordulója volt, vagy X éves lett a hűtő :) És? Buliztunk, jól éreztük magunkat és szerintem ez a lényeg.

2017. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem hülyeség, cuki! Jó bulizást! :-)
2017. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Igen, hülyeség.
2017. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
52%
Utolsó hozzászóló.. Te voltál hülyeség.
2017. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
64%
totally fakin hülyeség bocsi
2017. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Bulizni sosem hülyeség :D Én örülnék, ha meghívna valaki ilyen aranyos és jópofa indokkal.
2017. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

"Utolsó hozzászóló.. Te voltál hülyeség."


Szerinted most ettől megváltozik a véleményem? Bunkózhatsz, amennyit csak akarsz, én akkor is hülyeségnek tartom. Egyébként meg a kérdés pont erre irányult. Ha csak megerősítés kell, akkor nem kell itt kérdezni, hanem elmenni egy kifejezetten kutyabolondoknak fenntartott oldalra - na, ott tuti hátba veregetést kapna a Kérdező.

2017. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem hülyeség, mi is megünnepeltük a kutyánk első szülinapját, még tortát is sütöttünk :)
2017. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
45%
Haver, szülinapi partit nekem se szerveztek 13 éves korom óta pedig ember vagyok.
2017. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A kutyaszülinap érthető, a lakásavató évfordulója is. Na de a hűtő születésnapja, az már kissé elvont.
2017. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!