Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat reggel holtan találtu...

Kutyámat reggel holtan találtuk, valószínűleg xilit. Fájdalmas lehetett szegénynek, vagy csak elaludt?

Figyelt kérdés
Rohadt szomszéd kiscsaj mindig dobált neki át kaját sokszori tíltásunk ellenére is, mert hogy cukin néz a kutyánk és nem bírja ki... tegnap volt a kiscsaj szülinapja aki cukorbeteg és találtunk a kerítés környékén torta darabokat.

2017. ápr. 24. 15:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként nem írtam, hogy gyereket ölnék... nem tudom, mit tennék,ha a kutyámat gyerek öli meg, de azt sem nézem szép szemmel, főleg, ha szóltam a szüleinek és a gyereknek. De a szülőknek lehetne annyi esze, hogy ismerjék a gyereküket, és tudják, kaját dobal a szomszédba, és ha jön a szülinap, akkor elmagyarázzák, hogy ne dobja át a kutyának a tortát, mert belehal!!! Ha pedig olyan kicsi hogy nem fogja fel,mit keresne egyedül a kertben? Ha a gyerek a ludas, akkor is az anyjáékat kell elővenni, mert megbuktak nevelésből. Hogy van az, hogy pl tesómék gyerekei csak kutyának való jutalomfalattal nasiztatják a kutyákat, és ha ismerkedni akarnak az utcán,kellő tavolságból meg tudják kérdezni, lehet-e simogatni, amíg mások gyerekei ilyenek,mint a kérdező által leírt, meg rohannak a kutyához hogy juuuuuj cukiiii kutyaaaa..... aztán ha a kutya odakap mert pánikrohamot kap, akkor meg a gazda a hibás.... kb 5 kérdést olvastam el a mai nap folyamán, éa az emberek nem hazudtolják meg magukat, gyereket és kutyát nevelni nem tud a legtöbb ember!

(Kérdező ez nem rád irányul, nehogy magadra vedd)

2017. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%
Azt ne felejtjük el,hogy a gyakorikérdések.hu 90%-a "tökéletes ember". Kérem ide a 0%-ot.
2017. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%
Megölnétek egy kislányt,mert ételt adott a kutyának? Hát ti is állatok vagytok. (Tudom,hogy a xilit mérgezést okoz a kutyának,de könyörgöm egy kislányról van szó nem egy elmebeteg sorozatgyilkosról.) Inkább a szüleire legyetek mérgesek,hogy a kérdező tiltása ellenére megengedték neki,hogy megetesse.
2017. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%

Remélem a szülőknek is szóltál, hogy beszéljenek a lányukkal, és nem csak a kiscsajnak próbáltad elmagyarázni.


Ha a szülők is tudtak volna az etetésről, én becsöngetnék hozzájuk a kutyával.

2017. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodtan mehet a feljelentés, polgári perben követeld a kutya, boncolas stb árát, vannak olyan emberek akik csak a penztarcajukra erzekenyek. Legalabb tobb kutyat nem ol meg a kislany.
2017. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Eltemettem ahol sétáltunk mindig (saját erdőrész), nem fogom feljelenteni, 6 éves kislány nem tehet róla, hogy még hülye.

De az biztos, hogy téglakerítést húzok arra az 5 méteres szakaszra.

2017. ápr. 24. 21:44
 17/20 anonim ***** válasza:
70%

6 évesen azért már képes lehetne felfogni, hogy beteg lesz a kutya ha olyat ad neki.


Szülőknek szóltál korábban?

2017. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Mire kesu lesz a teglakerites, no annyit hogy azon is atdobja a kovetkezo kutyadnak...
2017. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nyílván fel lehet fogni totál pesszimistán az életet... eleve minek a kerítés úgyis 2milliárd év múlva elnyeli a bolygót a táguló napunk..
2017. ápr. 25. 06:50
 20/20 anonim ***** válasza:
75%

A 6 éves kor nem lehet kifogás.


Unokaöcsém 5 éves volt amikor a kutya hozzánk került. Nagyon hamar megértette, hogy beteg lehet a kutya bizonyos ételektől, ezért mindig megkérdezi tőlünk, hogy adhat-e a kutyának ebből vagy abból.


Már csak azért sem értem, hogy nem tudta felfogni a kockázatot, amikor maga is beteg és neki is oda kell figyelnie az ételekre. Vagy visszamaradott szegény (ebben az esetben idősebb korára sincs túl sok remény) vagy a szülei bénák és nem képesek elmagyarázni neki semmit.


Részvétem. :(


És azért beszélgess el a szülőkkel. Hátha felfogják végre, hogy milyen fontos ez a dolog és a későbbiekben ez nem történhet meg.

2017. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!