Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy nem nagyon...

Szerintetek egy nem nagyon sportos gyereknek megéri angol agarat venni?

Figyelt kérdés
A fiam szeretne egy agarat de nem vagyok benne biztos hogy jó ötlet e de ö azt mondta hogy elviszi sétálni meg rétre futatni meg egy hatalmas kertünk van megéri a kutyust majd megvenni vagy propálkozzak pl a pitbull, stafford,bullterrier,mert ha nem nekem ezek a fajták bejönek de a fiam vagy agár vagy semmi ezt mondta most a pitbullon gondolkodom de ha agár ha pitbull énis nevelem majd.

2017. ápr. 24. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Persze, ha amúgy mindent meg tudtok neki adni.

Az agár nem egy mozgékony állat, egyszerre fut sokat amikor megfuttatjátok réten és utána nagyon elvan a kanapén. De nagyon gazdi orientált és rövid szörű, így benti kutya. És télen még véletlenül sem tartható kint, az állat kínzás.

2017. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És azt is azért el kell mondani hogy a 13 éves gyerekem 86kg És attol félek hogy amikor dolgozom És nem tudok kimenni a fiamal sétáltatni akkor majd beszolnak neki
2017. ápr. 24. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Normális ember nem szól be a kövér gyereknek az utcán, nem általános dolog. Amúgy, nem ártana lefogynia a fiadnak sürgősen, mert így nem fogja sokáig egészségesen húzni. Ha már akar egy agárt, akkor menjen ki vele, sétáltassa, már abban is mozog egy keveset. A legcélszerűbb talán az lenne, ha rá tudnád venni, erőltetés nélkül, hogy fusson a kutyával, ha futtatni viszi, futással nagyon jól lehet fogyni.
2017. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha off de e mellé a súly mellé milyen magas? Mert én 182 cm-el vagyok ennyi, de mivel nem izom így még én is dagadtnak látszódom (mert az is vagyok).
2017. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már fogyozik ezen kell vitatkozni vele kutyábol bezsongot mert kap :D
2017. ápr. 24. 16:48
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Hú, kicsit több mondatközi írásjelet légyszi, mert nehéz kitalálni így, hogy mit is szeretnél mondani.

Amúgy meg az agár tényleg nem egy pörgős kutya, sprinter típus, lemozgatod, aztán elvan magában, egyik oldaláról néha átdől a másikra. Egy bull típusúval sokkal több meló van, és rosszabb is lesz a végeredmény, ha nincs megfelelően lefárasztva.

2017. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

A pitbullnak sokkal sokkal nagyobb a mozgásigénye mint az agárnak.

Az agár tud pár percig brutál sebességgel száguldani, aztán egész nap csak fekszik.

A bull típusú kutyákhoz pedig erős kéz kell és folytonos foglalkozás, különben csak a sztereotípiákat fogják erősíteni...

2017. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az agár tökéletes neki!!!! Valóban sprinter kutyák, de az edzésük sétából áll leginkább. Egy ko.oly versenyeken induló kutyával napi 15km-t is gyalogolnak Naponta. Gondolom nem versenyezni akartok, de ha fiaddal meg tudod beszélni, hogy napi 5km-t gyalogoljon vele, már tökéletes!! Utána vagy közben dobál neki labdát, nagyon jól fogja érezni magát. Az 5km így soknak tűnik, pedig csak 12- 13 kör egy futópányán. Inkább így mondd neki.😊 Szép kutyátok és egészséges gyereked lesz! Az agárnál jobbat el sem tudok képzelni! 😊
2017. aug. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!