Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam össze őket?

Hogyan szoktassam össze őket?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves szuka moszkvaink, egy 3 éves westienk és most hoztuk el a magyar vizsla kutyusunkat tesóméktól ő 5 hónapos. A moszkvainknak van egy 180 négyzetméteres kennelje ami nem is kennel mert másoknak ekkora udvara sincs . A westienek is van külön és mellette csináltunk a vizsinek is. Ami szintén nagy. Muszáj mert nem lehet egésznap szabadon mert nagy teherautók forgolódnak nálunk mert itt van a vállalkozásunk telepe is. Télre bent fogjuk tartani deamíg jó idő van addig kint meg jön velünk napközben a gyümölcsösökbe. Úgy hogy nem állandóan a kennelben lesz. nos a moszkvaink a gond. mellette van. elég csúnyán fogadta bár nem morgott de nagyon ugatta. A vizsink meg petsze be van tojva. A westiet sosem bántotta és más kutyákat sem. Viszont nem tudunk parancsolni neki. Anno a kutyasuliba azt mondták nevelhetetlen. Szerintetek hogyan engedhetném össze a vizsivel hogy ne bántsa? VMert szót nem fogad ha rászólnánk hogy nem szabad. Kicsit túl is aggódom mert rajta ketesztül tudok bemenni picihez így oldották meg a fiúk. Tanácstalan vagyok. Az itthoniak szerint én aggódom túl mert amukor tesóm 3 éve megkapta a westiet azzal is jól kijött csak állandóan rálépett. Elszokott szökni volt hogy az Aldiból hoztam haza vagy átjöttek szomszéd kutyái azokat se bántotta.

2017. ápr. 24. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg idegesíti a vizsi hebrencskedése. Sok közös séta a megoldás, és hogy mindkettejüket lefegyelmezzétek egymás csesztetéséről. Várjátok meg, amíg a moszkvai akar ismerkedni, addig ne erőltessétek a találkozást.
2017. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Olyan kutya nincs, hogy nevelhetetlen, csak hozzá nem értő emberek.

Mivel azt írod, nem tudtok parancsolni neki, én nem javasolnám az összeengedést.

Amit kipróbálhattok, az a közös séta pórázon, egymás mellett, de úgy, hogy ne érjék el egymást.

Viszont így moszkvait tartani elég veszélyes dolog, hogy nem bírtok vele.

2017. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így sehogy ne engedd őket össze! Először meg kellene nevelni a moszkvait! Olyan nincs, hogy egy kutya nevelhetetlen. Csak olyan van, hogy a gazda gyenge, következetlen, felelőtlen a kutyához, ami sajnos ezt eredményezi.


De miért kellett egy harmadik kutya is, ha a többivel sem foglalkoztok megfelelően, őket sem nevelitek?

2017. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!