Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az angol agár hogy mozog...

Az angol agár hogy mozog terepen, ugy értem kiviszem a rétre elkezd futni kitöri a lábát, És medig birja a futást?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Törött lábbal nem túl sokáig.
2017. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugy értem hogy fut a terepen, És medig birja a futást
2017. ápr. 24. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ameddig el nem kapja a nyulat, vagy teged a vadőrök. Nem unod még? tényleg feljelentés lesz a vége.
2017. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak arra vagyok kiváncsi medig birja a futást meg hogy mozog terepen
2017. ápr. 24. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy videót róla és meglátod.
2017. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Istenem! Ez nekem fáj annyira hülye vagy! Vegyél ki 1 ismétlem 1! kutyás könyvet a könyvtárból. Egyből megtudod minden kérdésedre a választ. Minden egyed más ideig birja. Ha elötte minden nap kocogtál vele, jobban fogja bírni mintha lenne rajta 10 kiló felesleg.
2017. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Csak nekem tűnt fel, h ennyi avatás kerdes van mostanában?
2017. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
*agaras kérdés
2017. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
98%
Ezt a sok agaras kérdést ugyanaz az ember tette fel, mindig ki akarja vinni a rétre futtatni, és azt hiszi ennyi elég egy agárnak. Ja meg persze majd rá fog támadni a tezsvírének a pitbullja... Meg a dagadt gyerek majd viszi a rétre futtatni és kinevetik. :D
2017. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akumi: LOL :D


Kérdező: példának okáért, ott van Józsi és Pisti, mindketten az emberi fajhoz tartoznak, ugyanannyi idősek, mégis a Józsi sakkozni szeret, Pisti meg futni. Szerinted melyikük fogja tovább bírni a futópályán?


És vajon Józsi és Pisti eredménye mérvadó lesz-e Andriska szüleinek mielőtt kiterelik egy szem gyermeküket a futópályára, hogy lefussa élete első körét? Bécit pedig hagyjuk, neki eltört a lába a múltkori futáskor, most csak a lelátóról figyeli az eseményeket.

2017. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!