Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 7 ébes yorkim. Rendsze...

Van egy 7 ébes yorkim. Rendszeresen le lett szedetve a fogköve utoljára január végén. Akkor nem volt semmi baja a fogainak most pedig elől mozog neki 6-7 foga. Valaki tapasztalt ilyet yorkinál?

Figyelt kérdés
Tiszta ideg lettem, hogy mitöl ès, hogy fogatlan lesz. Utána olvastam és tóbb helyen írták, hogy yorkiknàl ez gyakori. Soknál már 1-2 évesen kipotyog. Állatorvos is mondta, hogy ezeknél a kutyáknál gyakori. Akinek ilyen kutyusa van mikor talàlkozott ezzel a problémával hány èves volt a kutyus?
2017. ápr. 25. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen normális yorkiknál, kiállításon sem nagyon látsz 5+ yorkit.

A foguk ilyen idősen már potyog

2017. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt.:) Mostmár megnyugodtam , hogy te is írtad hogy ez nàluk normàlis meg neten is olvastam több helyen azóta. Csak mivel én erről nem tudtam hogy yorkiknál ilyen probléma lehet nagyon megijedtem hogy elöl ilyen sok foga elkezdett mozogni. Én erről még nem hallottam.
2017. ápr. 25. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!