Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever vagy Angol...

Golden retriever vagy Angol Cocker Spániel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a szitu hogy végre lesz egy kutyám!!nagyon örülök neki csak hogy itt megakdtam,golden retriever vagy angol cocker spániel legyen?szerintetek?előnyök hátrányok...stb

2017. ápr. 25. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Egyik sem kéne. Mindkettőben egyre több a gyenge idegzetű, harapós példány, mivel nemzetközi divatkutyák.
2017. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Látom már kérdéseknél hogy annyira rá vagy pörögve erre a két fajtánál, hogy másoknak is őket ajánlgatod.


Mit tudnál neki nyújtani? Milyen körülményeket biztosítanál? Mennyit tudnál vele foglalkozni? Kutyasuli? Nem szabad csak azért kutyafajtát választani mert tetszik, meg kell nézned hogy mit igényel a fajta és ezekből te mennyit tudsz neki biztosítani, mert lehet hogy kiderül, hogy nem is megfelelő a fajta az életvitelednek, hiába tetszenek nagyon.

2017. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
GOLDEN RETRIEVER! Nekem is Goldim és nagyon szereti a gyerekeket,barátságos,hűséges,és okoos :) A Goldit vegyétek nagyon megéri! :)
2017. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia! Nekem két golden retrieverem van,így tiszta szívemből tudom neked ezt a fajtát ajánlani. Rendkívül okosak,barátságosak és szófogadóak. Édesanyámnak két spániele is volt és ők elég makacsak,nehezebben taníthatóak voltak mint a goldenek. Mindkét fajtának nagy a mozgásigénye,mindenképpen kertes házba ajánlom őket,de a házba bejárással,hiszen imádnak az ember közelében lenni. Emelett persze a minden napi séta,foglalkozás és tanítás elengedhetetlen. Az is nagyon fontos hogy honnan veszed a kutyádat. De gondolom a kenneleknek már utánajártál. Hátrányt semmiképp nem tudok mondani a golden retrievernél,csak annyit,hogy igazán boldoggá fog majd tenni. :) Remélem tudtam segíteni,írd majd le végül melyik fajtát választod.
2017. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! 😊 a golden lesz!majd lehet hogy még fogok feltenni kérdést a neveléssel vagy bármivel kapcsolatban ha szeretnétek kapcsoljatok be az értesítéseket nálam.

🌹

2017. szept. 5. 18:24
 6/7 A kérdező kommentje:
És 2. Kommentelő, Tudom. Van nagy kert suli után egész nap lenne időm legfeljebb a tanulás de akkor is ott lehet velem mivel be jöhet majd a házba is. Nagy sétákat terveztem vele.
2017. szept. 5. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
#1 Még mindig hülyeség. Rendes helyről kell kutyát venni, annak meg, hogy a szaporítók mit művelnek, semmi köze a fajtához.
2017. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!