Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?...

Milyen kutyát ajánlanátok? Már van egy öreg kutyánk, aki nagyon barátságos. Mindenféleképpen nagyobb testű kutyát szeretnék, mert házőrzés a legfőbb cél, viszont fontos, hogy barátságos legyen azzal, akit beengedünk.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 26. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nevelés kérdése.
2017. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Berni pásztor - nagytestű, barátságos kutya, sokan azt mondják nem a legjobb házőrző, de én mást tapasztaltam. A miénk mindenkit megugatott aki csak elment a ház előtt, viszont ha én beengedtem valakit azonnal abba hagyta az ugatást és barátságosan viselkedett.Eleve tart tőle az idegen, mert nagytestű és erőteljes az ugatása.

Igazi családi kutya és fajtársaival is jól megvan. Mi annyira megszerettük ezt a fajtát, hogy a második kutyánk is berni lesz, aki néhány hét múlva érkezik hozzánk.

2017. ápr. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Evelini válasza:

Golden Retriwer

Szerintem az egyik legjobb választás! Nagyon okos, könnyen tanítható,családbarát(kisgyerek mellé is lehet) , és szerintem házőrző is nevelhető belőle!

2017. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Német juhász közép ázsia juhász
2017. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Evelin a golden nem jó házőrzésre pont azért mert barátságos ha rajta múlna simán be enged bárkit 3 goldenem van tapasztalat amamámnak is goldija van és az egyik rokonomnak is az volt de már meg halt ha egy idegen jön néha ugat de ha bejöne max azzal zavarná el hogy össze nyalja de igaz hogy barátságosnak nagyon nagyon barátságos
2017. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!