Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok jelzi ha nagyon...

A ti kutyátok jelzi ha nagyon fontos dolga van?

Figyelt kérdés
Arról jutott eszembe a kérdés hogy tegnap hajnal 3-kor mentem le a kutyámmal sétálni mert valami miatt hasmenése volt és nyüszögött meg fel alá sétált, előtte meg a szüleim keltegette. És ez nem az első eset, többször is volt már hogy valakit felkeltett ha sürgősen ki kellett mennie. A ti kutyátok is jelez ilyenkor?
2017. ápr. 27. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"fontos" helyett inkább a "sürgős" jelzőt kellett volna használnom :)
2017. ápr. 27. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Kaparja az ajtót, ott áll előtte.
2017. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Igen, az én kutyám is jelzi. A múltkor arra ébredtem, hogy az aktatáskájával böködött, mert késésben volt az üzleti tárgyalásáról.
2017. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, felébreszt ilyenkor, és tudom is hogy nem szórakozásból teszi, hanem sietni kell.
2017. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

4-es, ez nagyon jó volt! :D



Az én kutyám is jelez. :)

2017. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, odajön az ágyunk mellé és halkan nyüszít. Más esetben mindig átalussza az éjszakát nyugodtan, szóval tudom, ha jelez akkor ki kell vinni, mert megy a hasa.
2017. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!