Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg lesz a kutyám ha táp...

Beteg lesz a kutyám ha táp mellé konzervet is kap?

Figyelt kérdés
Ismerősöm mondta hogy meg fog betegedni ha így csinálom. Tudom mire gondol de én úgy tudom hogy az csak nyers hús és táp keverésekor fordul elő. Amúgy a tápban 21% hús van, a konzervben pedig 68%.

2017. ápr. 28. 08:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Beteg nem lesz ettől, max. hasmenése lehet, ha nem bírja a konzervet.

De milyen konzerv az, amiben 68% hús van? A legtöbbnek a nagy része víz, meg hulladék és gabona.

2017. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Beteg nem lesz tőle, de jól lakni se fog tőle. A konzerv semmit nem ér. Az egész víz, tápérték nulla.

Az pedig, hogy a nyers hústól beteg lesz szintén hülyeség. Csak nem szabad keverni a nyerset - főttel, táppal ,stb. mert más az emésztési idő, de magától a nyerstől semmi baja nem lesz, sőt még jobb is.

2017. ápr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én nem írtam hogy beteg lesz tőle. Azt írtam hogy ha táp keverve van nyersel az okozhat gondot, én viszont már kölyök kora óta konzervvel ízesítem a tápot mert csak úgy eszi meg. A tescos tápok lehet hogy vízbők és gabonából állnak de ez egy nagyon drága és jó minőségű konzerv.
2017. ápr. 28. 08:40
 4/21 A kérdező kommentje:

*konzervek


Bocsi

2017. ápr. 28. 08:41
 5/21 anonim ***** válasza:
13%

"én viszont már kölyök kora óta konzervvel ízesítem a tápot mert csak úgy eszi meg"

Ilyen nincs. Egy éhes kutya bármit megeszik. Azért válogat, mert te hagyod és lehetősége van rá. Amúgy nem számít milyen drága konzerves tápot veszel, az összes víz és a hús tartalmuk is általában csikénél pl csőr, láb, stb. tehát nem színhús. De ha olyan jó akkor majd a következő válaszban leírod a nevét és az összetevőket, hogy cáfolj.

2017. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

"Amúgy a tápban 21% hús van,"


Akkor talán azért nem eszi, mert sz.rt veszel neki.

Vegyél rendes normális tápot, és azt nem kell semmivel "ízesíteni", mert az önmagában megfelelő.


Ja, és a nyers hústól sem lesz beteg a kutya, de azt sem táppal együtt kell adni.


(amúgy én is kíváncsi lennék arra a konzervre, amiben 68% hús van. Mert olyan nincs)

2017. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz beteg a kutyád, nyugi.
2017. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Allergiás szóval nem nagy a választék. Happy dog-ot kap, a konzerv nevét nem tudom fejből, de original német, nem csirkés hanem marhás, szív, máj és hasonlók vannak benne. Egyébként nem hagyom válogatni de nem egyszer próbáltam már megetetni vele a tápot, és nem ette. Ha csak simán lerakom beletúr kettőt és otthagyja, hiába veszem el. Szóval ezt a témát kár elkezdeni. Ha annyira érdekel az a konzerv majd megírom a nevét de nem hiszem hogy magyarországon lehet venni. Kösz a válaszokat. Tápból a kölyök kori select dog volt, azt sem ette magában. Brit prémiumot is vettem, de az sem kellett neki.
2017. ápr. 28. 11:22
 9/21 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


most épp ezt kapja

2017. ápr. 28. 14:01
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Tessék

[link]

Ebben 70% van. Nem csak Brit meg Orijen van a világon.

Nem lesz tőle beteg. A cicáknak pont vegyítve adják.

2017. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!