Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a legnagyobb és legszeb...

KnightBalazs kérdése:

Melyek a legnagyobb és legszebb kutyafajták szerintetek? Minél nagyobb annál jobb de pl. a Bernáthegyieket nem találom szépnek. Milyen más nagyfajtát ismertek amik nagyon szépek és hozzáférhetőek környékünkön?

Figyelt kérdés
A Tibeti Masztiffot példáúl szépnek találom :)

2017. ápr. 28. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Dobermann?
2017. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, hogy a te környékeden mi férhető hozzá, de az egyik legmagasabb kutyafajta például a német dog, én szépnek találom őket, pedig nem vagyok oda kifejezetten a zacsipofi kutyákért. Nagyok még a bullmasztiffok is, az ír farkaskutyák szintén. Nekem nagyon tetszenek a KÁJ és kangal fajták is.


De azt úgy hozzáteszem, hogy mivel a környékedről kellene, ezért gondolom tartani akarod, és ha kutyát szeretnél elsősorban ne aszerint válassz, hogy melyik a legnagyobb és legszebb, hanem hogy melyik igényeinek tudsz megfelelni és mindent biztosítani neki. És nagy kutyával nagy gond is lehet nagyon könnyen.

2017. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a szamojéd a legszebb nagykutya.
2017. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai bulldog. Nekem bejön a kinézete és a jelleme is, de ez igazából ízlés kérdése. Talán még a dán dog szép és hatalmas. Volt az is régen, nagyon hű, szolgalelkű, okos kutya.
2017. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Újfundlandi -Newfoundland_dog


[link]


Dán Dog

Német Dog

Other names Deutsche Dogge

German Mastiff

2017. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2# Most még egyelőre nem akarok kutyát vásárolni jelenleg van egy. Csak merengeni szeretnék a dologról. Majd ha pedig valóban veszek egyet akkor mindenképpen gondoznám is megfelelőképpen. Nem egy tárgyként gondolok rájuk. Bejönnek a Tibeti Masztiffhoz hasonló nagy medveszerű kutyák ilyeneket ismertek még esetleg? Ment a zöld kéz mindenkinek! :)
2017. ápr. 28. 18:43
 7/15 anonim válasza:
Akita inu, kedvenc kutyafajtám ❤
2017. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok, akkor neked való még a leonbergi vagy a kaukázusi juhász ha ilyen nagy szőrös mackókat szeretnél és biztosítani is tudsz majd neki mindent! Hirtelen most ezek jutottak eszembe.
2017. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem az abszolút kedvenceim a Groenendael, Siberian Husky és az Akita Inu.
2017. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
OFT
2017. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!