Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet vki ennyire szívtelen?

Hogy lehet vki ennyire szívtelen?

Figyelt kérdés
[link]
2017. ápr. 29. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyökér. Mármint a hirdető.

Ivartalanítás, vagy a tüzelő szuka megfelelő elzárása az persze luxus. :(

Neki kéne írnom inkább, de úgyis felesleges.

2017. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu.

Meg érzelmi zsarolás.

2017. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Nekem nem tűnik annyira rossznak, mint egy szaporito. Mert ő nem az. Ő sziplán felelőtlen. Viszont ez az elaltatásos dolog nekem nagyon nem tetszik.... remélem mostmár ivartalanitja.. amúgy a kiskutyák meg eszméletlen édesek
2017. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy 4 hónapos kortól van chip?! Oltási könyvet csinálják maguk?! Egyáltalán miért kell táp az anyakutyának?! Nincs pénzük!? Amúgy nyugi, doki nem altat egészséges kölyköt. Akkor majd elássák. Vinnék haza, de előtte a pofájukba köpnék és feljelenteném. Meg persze minden kutyust elhoznék. De sajnos még csak 14 vagyok.
2017. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez tényleg érzelmi zsarolás, eleve mégcsak 2 hónapos kortól lehetne elvinni az anyujától, mi az, hogy max addig vár ..

Meg hát az ő felelőssége a kölykök, ne hogy már megölje őket. Meg azt se értem minek vinnék tápot a ő kutyájának.

Meg már nem először voltak kiskölykei, amint az írásából kiderült ..

Én is elszeretnék hozni, félek, hogy megöli őket 😭

2017. ápr. 29. 12:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább lopd el őket... Bár elhozhatod ingyen is... Ne adj egy fillért sem!
2017. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet, mert tömbházban lakunk és ők nagy kutyusok lesznek, nem szeretném, hogy szenvedjen:((
2017. ápr. 29. 18:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tölti be :/ valaki nem tudja brmásolni?
2017. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem se adja ki, sztem már levette a hirdetést, valószínűleg elkeltek a kicsik.

Lényeg a lényeg, labrador és németjuhász keverék kiskutyákat hirdetett az illető 2000ft-ért vagy egy kis elemózsiáért az anyakutyának. Sokadik alom, ugyanaz a kan szökik át hozzájuk évről évre. Chipet nem rakat, mert őszerinte 4 hónapostól lehet, oltást-oltási könyvet "úgy gondolja" majd a leendő gazdi megoldja. Azt írta, ha két hónapos korukig nem talál gazdit a kölyköknek, akkor mivel a közelben lévő menhelyek teli vannak, ezért "el kellene altattatnia" őket ...

2017. máj. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!