Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarvizsla kan kutyát, hány...

Magyarvizsla kan kutyát, hány hónapos kortól lehet alapvető dolgokra tanitani? Felsöpakony és környékén van e bentlakásos kutyasuli?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szuka magyarvizslám van. Ő már 2,5 hónapos korára megtanulta, hogy ül és marad. Elég korán lehet őket tanitani és gyoran is tanulnak, csak arra kell ügyelni, hogy játék legyen neki a tanulás, ne padi kötelezettség. Nekik is szükségük van a gyerekkorra! :)
2008. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kezdetettől mondogatni kell az alap dolgokat, nem konkrét kiképzés kell, de pl mikor enni adsz neki mondod h ül, és lenyomod a popóját és akkor kapja csak meg a kaját. Ilyesmikkel rögzül a kutyusnak, hogy csak akkor kap kaját ha szépen lecsücsül.
2008. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, minél előbb kezdd el tanítani. De semmilyen kényszerítő eszközt ne használj. Viszont bocsi az OFFért, de szerintem a bentlakásos sulik semmit nem érnek. Az egy dolog, h a kiképzőnek, aki már gyakorlott kutyás, engedelmeskedik, de ez nem azt jelenti, h neked is fog. Ahhoz neked kell kivívni a tiszteletet. A kutyaiskolában nem csak a kutyát tanítják, hanem a gazdát is a kutyával való bánásmódra. Ezt könyvekből nem tudod megtanulni.
2008. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!