Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányás után milyen diétás...

Hányás után milyen diétás kaját adjak neki?

Figyelt kérdés

3 hónapos kölyök nemrégiben hányt. Még hátra lenne a vacsorája (még négyszer kap enni). Este koplaltassam? Holnap mit adjak neki, ami egy kicsit "kímélő" menü? Rizs jó lenne?

Egyénként Real Nature Wilderness Juniort kap.


(Mielőtt nekem esnétek, hogy miért itt kérdezek és miért nem viszem orvoshoz (ugye mindig szombat este fordul elő ilyesmi:S): A hányadékban nem volt semmi rendkívüli, csak a még kevéssé emésztett uzsonna. Még nem fordult elő hasonló, most növeltük az adagját. Nem levert, nem is étvágytalan, semmi egyéb tünet nincs (és nem is látszik rajta semmilyen szempontból, hogy megviselte volna az eset, rögtön ment vissza játszani). Ha megint előfordul, természetesen megnézetem az orvosunkkal. - Egyébként sajnos mindig mindent megrágcsál a kertben:( Oltási program folyamatban.)



2017. ápr. 29. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kölyöknél simán előfordul, hogy hirtelen megeszi az ételét. Aztán kihányja. Ha nem akadályozzák meg, szépen, nyugodtan vissza is eszi.

Az ilyen hányás nem valódi hányás.

2017. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, én sem aggódom túlságosan (azért persze rajta tartom a szemem), a kérdés igazából az, mit és mennyit adjak neki enni mondjuk holnap? (A neten keresgéltem, de egyelőre nem találtam, csak krónikus hányásról szóló tanácsokat, ott is csak annyit, hogy "diétázzon".)
2017. ápr. 29. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Rizset
2017. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszer hányt, nincs hasmenése, nem étvágytalan, élénk, tehát ugyanolyan, mint szokott, akkor nem kell diéta, kaphatja a szokásos tápját, esetleg kicsit kevesebbet mennyiségre.

Ha újra hány, hasmenése lesz, bágyadt, levert lesz, étvágytalan, kedvetlen (bármelyik), akkor viszont orvos.

2017. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!