Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csomó van a kutyám oldalán,...

Csomó van a kutyám oldalán, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Viszonylag nagy és kemény, nem faj neki. Nem levert, nem étvágytalan, semmi gond nincs vele. Kb 3hete volt kullancs csípése amit kivettunk, leher ezzel összefüggésben?

Volt már ilyesmi csomoja, bár az sokkal kisebb volt és közvetlen oltás után, mondta is a doki, hogy az attól. Kapott most is kb egy hónapja oltást de a csomó arra rá néhány héttel jött ki..

EL FOGOM VINNI AZ ORVOSHOZ! A hétvége és a hétfői ünnepnap után!! Addig hátha valaki tud segíteni, hogy megnyugodjak kicsit.

Köszönöm



2017. ápr. 29. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem az oltás helyén van nem az miatt volt. A kiszedett kullancs helyén volt? Akkor lehet attól, azután általában megkeményedik ott a bőr és egy kis csomó lesz, ami idővel lohad le. Ha nem annak a helyén van lehet még zsírcsomó is, az én kutyám farkán volt egy olyan, azt állatorvos kiszúrta és kinyomta, utána nyom nélkül eltűnt.
2017. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a kullancs helyen van. Az oltaskor a párommal volt, o pedig nem teljesen biztos abban, hogy hova is kapta pontosan.. elég kemény neki.. nagyon aggódom miatta..
2017. ápr. 29. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Már bocs de a "nagyon aggódom miatta.." = elviszem ügyeletre, nem pedig várok 2-3 napot és majd elviszem ha 3000-5000Ft-al olcsóbb az orvos munkadíjja.
2017. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már bocs, de csak a megbízható, jól ismert dokinkhoh fogom elvinni, aki legkorábban kedden rendel. Ja és már bocs, de ha nem segítesz ne kommentelj. Puszi
2017. ápr. 29. 22:33
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert elviszed ügyeletre még elviheted kedden is a saját orvosdhoz. Persze kinek mi a fontos.
2017. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Milyen oltást kapott utoljára? Általában az Imizol szokott később becsomósodni.Jó lassan is szívódik fel.

Nincs semmi komoly gond, nyugodj meg. Baj akkor van, ha egy csomó napok alatt nagyon komolyan növekedésnek indul.

2017. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
A kutyámnak is van egy csomó az oldalán, bár az pici. Megmutattuk oltásnál a dokinak, azt mondta, hogy csak sokszor beüthette, azóta is ott van:D
2017. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekünk is volt egyszer ilyen. A diagnózisra már nem emlékszem, de nem aggódtunk túlságosan, és semmi baja nem lett az állatnak, így gondolom, jóindulatú sejtburjángzás lehetett. (De a oki kiműtötte.)

A napokban a macskánkat műtötték hasonlóval, nála is jól ért véget a történet (már megvan a szövettan: rendellenes módon felgyülemlett zsírcsomó volt)

Szóval ne aggódj!, de azért kedden vidd el az orvosotokhoz!


Aki ilyen rohadtul leszúrja a kérdezőt, az remélem, maga is elmegy hasonló helyzetben a humán ügyeletre, és aztán végighallgatja az orvos leszúrását arról, hogy az embereknek illene tudni, hogy mivel kell ügyeletre menni és mivel a háziorvoshoz! - Ugyanis ez valószínűleg valamilyen daganat, és akár jó- akár rosszindualtú, semmi nem változik vasárnap és kedd között. Én sem kockáztatnék egy ismeretlen dokival, ha nem muszáj! (Más kérdés, hogy ha olyan a helyzet, akkor egy fél órát sem szabad várni - én is voltam már a kutyámmal ügyeleten. Elég rossz volt a bánásmód, de a kutya legalább jobban lett.)

2017. ápr. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A #7 miert lett lepontozva? Komolyan nem értem, hisz csak leírta a saját tapasztalatát.

Kérdező! Ha minden rendben van vele, akkor csak nem lesz baja keddig.

2017. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem emlékszem milyen oltást kapott, hasmenés miatt mentünk, de meg fogom nézni a papírt mindenképp.

Én is így vagyok vele, hatalmas baj nem lehet vele, hiszen eszik, játszik, jó kedvű.. inkább én aggódom szét magam

2017. ápr. 30. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!