Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fagyos húst lopott a spánielem...

Fagyos húst lopott a spánielem, Lehet baja?

Figyelt kérdés
Sajnos hasi műtétem volt így nem tudom most orvoshoz vinni Csirke darállékot lopott tegnap, ma meg csak fekszik nem csinál semmit.Nem tudok még úgy mozogni ahogy szeretnék,letettem a 0,5kg csomagot az asztalra hogy kiolvadjon,ez lett volna a vacsija de megfőzve fele reggel fele este,én meg addig lefeküdtem pihenni. Mire kimentem nem volt sehol.Szerintem megette.Még jó hogy nem volt zacsiban.Mit csináljak vele?Minden pénzem ráment a dokikra,fizetés előtt egy fillér nélkül vagyok.Ha valaki tudna valami ötletet adni azt megköszönném.

2017. ápr. 29. 22:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Szegény, lehet a jeges hústól bélgyulladást kapott, remélem nem lesz komoly baja.

Majd írd meg, hogy van a kutyus.

2017. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Beszéltem orvossal azt mondta ha pénzem lenne sem jönne ki. Adjak neki negyed algopirint. S letete a telefont. De nincs algopirinem. Ujra hivtam most még a telefont sem veszi fel. Algoflex fortém van. Meg nospa fortém.meg siloxom. Mit csináljak sírni volna kedvem. Kerestem másik orvost de egyiket sem értem el nem veszik fel a telefont. :( :(
2017. ápr. 30. 15:53
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédtól, baráttól sem tudsz kérni Algopyrint? Csak az adható kutyának fájdalom esetén humán gyógyszerből, másmilyent ne adj be neki! Egyébként jó doktor lehet :(
2017. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Hát 15 cm-es vágás van a hasam bal felén.Crohn betegség miatt műtöttek.Nem nagyon birok közlekedni.A Tesóm segít nekem de ma dolgozik 24 órában van hivatásos el sem érem.És csak holnap délután jön hozzám megnézni hogy minden rendben van e aztán utána megy a családjához.Én nem tudok közlekedni.Most nagyon fáradt vagyok szerintem aludni fogok!!Nem tudok tenni semmit................................
2017. ápr. 30. 16:59
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Aludjál!
2017. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy én is ledőlök amúgy, nem is tudom, hirtelen úgy elkezdett hasogatni a fejem.
2017. ápr. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Sajnos kemény leckét tanultam meg ma . Soha ne adj fagyott hust a kutyának még véletlen sem.Szegényem már nem szenved. Kicsi szivem ma feladta. Tesom holnap eltemeti.
2017. ápr. 30. 21:21
 18/29 anonim ***** válasza:
32%
Nem a fagyott hús volt az oka. S kérlek ne tarts több kutyát ha képtelen vagy valahogy állatorvoshoz juttatni ha baj van.
2017. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
56%

Utolsónak: Írta, hogy elvitte volna, de mozogni sem bír, a hasi műtétje miatt. Nem vetted észre??

Egyébként is, itt az orvos is felelősségre vonható, mert egy normális, rendes állatorvos vagy eltekint a pénztől ilyen helyzetben, vagy pedig kimegy és megnézi, ha igazi állatszerető. Jó nagy tahó lehetett.


Sajnálom a kutyust. Részvétem:(

2017. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
28%
#19 Na persze. Ha már valakit hazaadnak a kórházból, tud mozogni! S valakinek vagy fontos annyira a kutyája, még ha beledöglik is, de megpróbálja orvoshoz juttatni ha beteg lesz, vagy nem. Ennyi!
2017. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!