Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek olyan állatorvost...

Ismertek olyan állatorvost aki átjönne Ausztriába?

Figyelt kérdés

Lehetőleg Győr-Moson-Sopron megyéből kéne.

Mi Bècsben lakunk.


(Egy oltás erejéig kéne, itt ugyanis az nagyon drága. Talán még a magyar orvos kiszállási díjjal együtt is olcsóbb lenne.)



2017. ápr. 30. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mennyi az a nagyon drága?

Németeknél 40 euró a veszettség elleni plusz macskanátha elleni a macskának. Otthon is majdnem ennyit kér az orvos.


Egyébként ha olyan drága, nem egyszerűbb hazavinni a kutyust?

2017. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Jah,tutira olcsóbb lenne. Rámegy mondjuk 3 órája összesen, én erre azt mondanám a helyében, hogy ötvenezer és rendben vagyunk, nem tudom, ez mennyire érné meg nektek.
2017. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egy veszettség elleni oltás itt 65 euróba kerül. Ez kb. 20.000 Ft-nak felel meg. Ehhez képest otthon 3500-ba kerül.
2017. ápr. 30. 17:30
 4/18 A kérdező kommentje:

Első: Nem tudom hazavinni őt, több okból sem:

-nincs autóm

-a határon nem lehet átvinni ha nincs érvényes oltása (az oltás csak 2 héttel beadás után számít érvényesnek)


Második: már miért kérne ötvenezret? Amit az oltás árán felül még elkérhetne, az az útiköltség és a munkadíj. Mindkettő néhány ezer forintos költség. Úgyhogy igen, biztos vagyok benn hogy olcsóbban megúsznám így.

2017. ápr. 30. 17:35
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted 20000 FT alatt megúszod, ha 160 km-et autózik a doki, plusz az oltás ára? LOL :DDD
2017. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Jaja, munkadíj, a teljes ráfordított időre. Ami otthon öt perc, itt meg 2-3 óra. Érted. Ez az az idő, amíg se pénzt keresni, se a saját dolgát intézni, se pihenni nem tud. Nincs az az idióta, aki pár ezer forintért órákig dolgozik. Egy takarító többet kér ennél.
2017. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Csak kerületben lévő kiszállásért tízezret elkérnek itthon az orvosok, jobb ha tudod kérdező.
2017. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, vannak egyébként is gyakran átjáró orvosok, úgyhogy igen, bízom benne...

Aki tud ilyet, légyszi, csak az válaszoljon a kérdésre!

2017. ápr. 30. 17:50
 9/18 A kérdező kommentje:
#7 nem pesti orvosra gondoltam!
2017. ápr. 30. 17:53
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne lennének? De meg is kérik érte a pénzüket. De tudod mit? Google. Keresd ki az állatorvosokat az adott megyékből, hívd fel őket - vagy ha drága a percdíj, írj e-mailt - érdeklődd meg. Meg fogsz lepődni :)
2017. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!