Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera Economy kutyatáp...

Josera Economy kutyatáp vélemények?

Figyelt kérdés

Nem csak ezt kapnák, hanem kutyaszalámit, konzervet, csontos húsféléket pl csirke farhát, láb, szárny tésztával vagy rizzsel, kenyeret tejbe, levesbe áztatva kapnak.

Azt olvastam ebben a tápban minden fontos vitamin, nyomelem megvan.



2017. ápr. 30. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne keverd az etetési módokat! Nem jó ha a kutya mindenféle kajàt kap. Döntsd el:táp vagy barf. A kutyaszalàmi, konzerv meg teljesen felesleges. Semmi tápanyag nincs bennük. A kenyér tejbe pedig ártalmas is a kutyànak!
2017. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem egybe kapják, hanem este kapnak házi vegyes kosztot és reggelre gondoltam nekik vmi olyan tápot amiben megvan minden vitamin amire szükségük van.

Sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy drága tápot vegyek nekik, így egy olcsóbb árkategóriára gondoltam, ami azért elfogadható minőség.

2017. ápr. 30. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Megfelelő ez a táp, viszont ne adj mellé semmi mást, a felsoroltakat aztán meg végképp ne.

A húsfélék egyébként jók, de csak nyersen, és nem táppal váltogatva, vagy az, vagy ez.

Csontot, pláne csöves csontot (szárny, comb), főve-sülve tilos adni!

Tészta nem kell, kenyér, tej kiemelten nem kell! Rizs csak akkor, ha hasmenés miatt diétán van a kutya, akkor viszont péppé főzve, egy kis nem csontos csirkemell hússal.

Kutyaszalámi, konzerv felesleges pénzkidobás, tápértéke közelít a nullához.

Tehát, csak táp, és friss víz, ennyi elég, és sokkal jobb a kutya emésztésének is.

2017. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. ápr. 30. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Leginkább olcsó, legalábbis a webtáp.hun rendelve, nagyon erőteljes a szaga a kutyák e miatt is kedvelik, amúgy a hipermarkateseknél sokkal jobb.
2017. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!