Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkaphatta tolem? HOGYAN...

Elkaphatta tolem? HOGYAN VIGYEM LE A LAZAT? Nagyon lazas, rosszul van es en is.

Figyelt kérdés

2 napja kohogok,faj a torkom,folyik az orrom,lazas vagyok.

Reggel ota a kutyam sincs jol,lazas,kohog,levert,nem eszik-iszik. Letezik,hogy elkapta tolem? Mivel tudom levinni a lazat? Az en gyogyszerembol kaphat egy felet?



2017. ápr. 30. 21:57
1 2
 1/19 anonim válasza:
46%
Állatorvos???
2017. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Állatorvos! Nehogy adj neki a gyógyszeredből mert nem véletlenül embereknek gyártják, nem tudhatod mit vált ki a kutyából, az ilyen házi kutymákolás szigorúan tilos főleg ha ilyen rosszul van, úgyhogy irány a doki!
2017. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem kaphat a gyógyszeredből. Azt se tudod mi a konkrét baja, többet ártassz vele mint használ. Ha úgy érzed magad, hogy eltudod vinni ügyeletre akkor vidd el, ha nem akkor pedig kérj meg valakit.
2017. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Faluban elek vasarnap osszesen 3-4 busz jar es nem este 10 kor. De mivel mint irtam en sem vagyok jol nem birtam volna el egy beteg kutyaval ez biztos.

Sajnos mindketten csak kedden tudunk dokihoz menni. Addig marad a hazikura.

2017. ápr. 30. 22:03
 5/19 anonim ***** válasza:

Humán gyógyszert ne kapjon! Méz, tea mehet neki is.

Láz alatt mit értesz? Mert kutyánál a 38-39 °C még teljesen normális.

2017. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, milyen gyógyszert szedsz, azt sem, mi a kérdéses betegség.

Vannak gyógyszerek, amik az ember számára hasznosak, de némely állat számára halálos mérgek. (persze fordítva is előfordul)

Semmiképp se kezdd magadtól gyógyszerezni!

Ugye tudod, hogy a kutyák lázát nem az orr hőmérsékletéből állapítják meg?!

2017. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Egyedül az Algopyrin adható humán gyógyszerből kutyának lázcsillapítás céljából. Az adag sem mindegy, mekkora a kutyád? Amúgy ez csak tüneti kezelés, lehet semmi köze - sőt szerintem biztos - a te betegségednek a kutyádéhoz.
2017. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

40,8

Valami P betus van itthon az Algopyrin helyett kaptam,azt mondják ugyan az az összetevo.

Az esetleg? Egy kifejlett huskyrol beszelunk.

2017. ápr. 30. 22:12
 10/19 anonim ***** válasza:
A kutyák általános testhőmérséklete magasabb a miénknél: élettani értéke kb. 38-39 Celsius-fok közé esik. A 40,8 nem olyan nagy láz.
2017. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!