Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb táp/ok egy...

Melyik a legjobb táp/ok egy kölyök számára?

Figyelt kérdés

8 hetes német juhasz kutyusomnak a legjobbat szeretném adni, felső kategóriás tapokban gondolkodom csak.

Több tápot is kinéztem, de nem tudom eldönteni melyik lenne a legjobb.

A tenyésztő Royal Caninnal etette, igy en is egyelore ezzel folytatom, míg ki nem talalom, melyikre szoktassam at. A Royal milyen szerintetek? (Ugy tudom közép kategóriás, de jo táp.)

Kinek milyen tapasztalata van, mire lenne erdemes valtanom?

Elore is köszönöm a válaszokat!


2017. máj. 1. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Hát a Royal Canin-ról megértem ha váltani akarsz. Egy túl árazott szemét. Felső kategóriás tapok: Platinum, Acana (bár személy szerint nekem ez valamiert nem szimpi) Orijen, Real Natur Wilderness (Freshnapf)Taste of the Wild
2017. máj. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Hust adjá neki vazeeg
2017. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

A Royal Canin tényleg nem jó táp.

Én ezekkel etettem hasonlóan aktív munka kutyákat: [link]

Ez nagyszemű, ha számít.


Most pedig ezzel etetek.

[link]

Ez pedig kisszemű.


Mindkét táp jó minőségű, az összetételük is oda van írva, sok másik táppal ellenben. Nincs benne semmi ami fölösleges lenne a kutyák számára. Csak itthon nem annyira ismert tápok, nem költenek annyit marketingra. Viszont sosem volt termék visszahívásos botrányuk, még azok közül amit az első írt, kapásból kettőnek is volt az elmúlt 10 évben.

2017. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi a max amit rászánnál, de a soraidból ítélve inkább a minőség a fontos. Nekem két táppal vannak tapasztalataim.

Az egyik a Real Nature Wilderness Junior. Ebben csirke és hal van, de mivel a Royal C összes tápja csirkés, gondolom nem allergiás rá. Ez egy szuperprémium eledel, nedves vagy száraz formában. Én ugy gondolom ha lenne még egy kicsikénk (majd lesz) akkor tuti ezt a tápot kapná.

A másik egy kevésbé "jó" táp, a Josera Kids. Fél évig etettünk ezzel, amíg egy éves nem lett. Szép volt tőle, de nagyon.

Hasonlóan jó tápok: Brit, Bosch, Acana, Orijen, Taste of the Wild, Happy dog, Eukanuba. Itt egy lista, most nem tudom ide neked leírni az összes tápot, de ha találsz olyat ami nincs fennt, nyugodtan csináld meg a tesztet! Én a Real Nature-t csináltam meg, egy szintben van az Orijen-nel.

[link]

2017. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 My János 1926 ***** válasza:
0%
az a legjobb táp ami mellé igazi húst is adsz hozzá ...
2019. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!