Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azzal zsarolja az embereket,...

Azzal zsarolja az embereket, hogyha nem veszik meg a kiskutyát elaltatja őket? Kihez lehet fordulni?

Figyelt kérdés
A környéken él egy ember 3-4 hete születtek kutyái mindenkinek mondja úton útfélen,hogy vegye meg a kiskutyát valami 20-30 ezerért,mert ha nem elaltatja amelyiknek nem lesz gazdája.

2017. máj. 1. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Állatvédőkhöz lehet fordulni a kérdéssel, egyébként állatorvos nem altat egészséges kiskutyákat, csak az a baj hogy az ilyen ember akkor elintézi máshogy...

De soha nem szabad megvenni az ilyen kölyköket, még akkor sem ha az ember szíve szakad meg, hiszen akkor ezzel támogatod ezt a rohadt dögöt és lehozza a következő almot is a szukájától mert úgy is el tudja adni.

2017. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
állatorvos nem altat egészséges kölyköket, akkora sz@rházi meg csak nem lesz hogy kinyírja őket. Nem kell rá figyelni. Én azért oda köpnék neki egy "Menj és dolgozz ne a kutyádból akarj megélni" beszólást.
2017. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs rá bizonyíték és biztos letagadná,nem egy szegény ember amúgy,rengeteg földje van,sok állata,szóval biztos van állatorvosa.

Ha kimennek az állatvédők és semmit nem tudnak tenni,nem kerülök bajba?

2017. máj. 1. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket kellene likvidálni akik így állnak a dolgokhoz. Én ezt jelenteném az állatvédőknek hogy sürgősen nézzenek rá annak az embernek a körmére.
2017. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt értem hogy van állatorvosa, de egy normális állatorvos nem altat el kölyköket, csak olyan kutyákat akiknek az egészsége miatt más megoldás nincs. Az már más kérdés ha az állatorvos is szemét és mondjuk zsebbe egy tízesért megcsinálja...

Hát szerintem ha megmondod az állatvédőknek hogy nem szeretnéd ha megtudná ki szólt nekik nem fogják megmondani neki a nevedet, hiszen ők nem akarnak neked rosszat csak a kutyákon segíteni. Nem tudom hogy mit tudnak egyébként tenni ha normális körülmények között tartja a kutyákat, de egy próbát megér.

2017. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!