Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Epilepszia lenne? Mit tanácsol...

Epilepszia lenne? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Természetesen senkitől sem várok pontos diagnózist, és első dolgom lesz felkeresni a dokinkat holnap, de hátha tudtok valami hasznosat mondani nekem.

Van egy 4,5 éves bolognese kutyám. Ma délután ült mellettem, amikor egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy állva remeg, és kis mennyiségben nyál is folyt a szájából. Az egész 1 percig tartott kb. Utána hipp-hopp elmúlott, mintha meg sem történt volna.

Nem volt semmi változás az életünkben, a tenyésztője szerint a felmenőknél sem volt epilepszia.

Egyébként nyersezünk, kb.1 hónapja kapott Advocatet, azóta semmi szert.

Érdemes lenne labort csináltatnunk? Szerintetek mi lehet???

Nagyon aggódok...


2017. máj. 1. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Epilepszianal vergődik nem állva remeg.

Demindenkepp vidd dokihoz ha szokatlan. De nem szokott remegni csakugy ezekre a kistestűekre jellemző.

2017. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy epilepszia. Az én kutyám is epilepsziás, amikor rohama van (eddig 1 év alatt 3 szor volt neki), akkor megyünk dokohoz és általában 1-2 hétig kell szednie a gyógyszert, ami pár száz forint. Viszont fontos, hogy egyből kezelve legyen, illetve ha nagyobb rohama van, nem kell megilyedni csak arra kel ügyelni, hogy ne okozzon kárt magában, ne essen le sehonnan és meg kell nyugtatni. Egyébként teljesen jól lezelhető a mi esetünkben legalábbis.
2017. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!