Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS. Mit kell csinálni ha egy...

SOS. Mit kell csinálni ha egy kutya fuldoklik?

Figyelt kérdés
Sokszor félrenyel... Mint most. Már 5 perce krákog, pedig ütögetem a hatát, fejjel lefelé lóbálom, itatom. Mit kell velük csinálni? Hejmlich fogás? Már fehéret hanyt.
2017. máj. 3. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mitől fullad, mit adsz enni annak a szerencsétlennek ? Vidd el orvoshoz aztán beszéld meg vele, hogy mit eszik, mit adsz enni neki, ha minden oké ilyen szempontból akkor majd-belenéz a torkába a műszereivel nincs e ott valami gond, szűkület stb stb...
2017. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Prémium minőségű tápot eszik. Most épp egy marhabordát rágott, félrenyelt. Most már jól van, hármoszor megnyomkodtam a hasát, hányt, most már minden oké. Semmi baja nincs, legcsőszűkület ilyenek. Amúgy is K9 hámunk van. Az érdekel ilyenkor mit kell csinálni szakszerűen
2017. máj. 3. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnál ritkán de előfordult hogy mohón evett csontot, rosszul nyelte le és ettől kezdett fulákolni. Életében egyszer kellett segítenem neki, én egy az egybe lenyúltam neki addig amíg elnem értem a félre nyelt csontot.
2017. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!