Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a kutyámnak emberi...

Adhatok a kutyámnak emberi Béres cseppet?

Figyelt kérdés

Gyomorrontása lehetett, mert mielőtt beteg kett volna, habzsolta az ennivalóját minden nap. Házi kosztot szokott kapni táppal vegyesen.

Vasárnap kezdődött. Akkor füvet evett, kihányta az előző napi kaját is.

Vizet folyamatosan ivott azóta, lefetyelt belőle pár kortyot.

Hétfőn adtam neki két szelet kis csirkemell sonkát, azt megette és még mézes vizet, mert sokat öklendezett és köhöhött.

Keddre elmúlott a köhögés, aznap egyszer hányt még, szombati kaját láttam benne.

Azóta nem hány és nem köhög.

Iszik vizet, nedves a nózija, fülel, ha szólok neki, fut a többi kutya után, másik kutyámmal is vidáman elvan és neki nincsen ilyen baja.

Látszik rajta, hogy fáj a hasa, mert van, hogy csak áll és néz a nagy szemeivel vagy fekszik. Tegnap napozott is, megfogdosta a verebeket, de azt el is vettem tőle.

Nem evett meg semmi olyat, amit eddig nem, az udvaron sétált csak és állandóan ott van. Nem is dobhattak be neki semmit.

Tegnap megevett 2 kiskanál Activia natúr joghurtot is, úgy láttam, hogy attól jobban érzi magát.

Pisil is, szaglászik, csak nem kakilt már vasárnap vagy hétfő óta, ugye hát szegény nem is tudna mit, mert nem eszik hétfő óta, csak iszik.

Kimentem hozzá az előbb, fülelt mikto szóltam neki és fekszik a kis helyén.

Adhatok neki Béres cseppet, hogy meghozza az étvágyát és erősödjön?


Főztem neki rizst csirkemellel, de nem kell neki. Megszagolja és elhúzza a fejét. Most sós kamilla teát fogok neki adni.



2017. máj. 4. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de első körben dokihoz vidd. A nem evés mindig gyanús...
2017. máj. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Ez a vége a házikosztnak. Lehet vastagbél gyulladása, vagy hasnyálmirigy gyulladása is. Értsétek már meg végre, hogy emberi kaja nem a kutyának való! Lehet nem nyírja ki azonnal, de te a vége!

Kérdező: VIDD ORVOSHOZ!

2017. máj. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak! Bélelzáródás is lehet, vagy ezer más komoly baj. Ezen a Béres csepp nem segít!
2017. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Főleg, ha egy amúgy kifejezetten jó étvágyú kutya nem eszik, az embernek az első dolga kellene legyen az állatorvoshoz való futás, nem pedig napokon keresztül blindre otthon kúrálgatni. Minél tovább húzod-halasztod, annál valószínűbb, hogy nagyobb lesz a baj és rosszabb a kutya állapota, mire eljut az orvoshoz.
2017. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap evett a rizsből és csirkemellből, ma pedig kakilt is. Mostmár boldogabb is, olyan mint, volt, mielőtt beteg lett.
2017. máj. 5. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!