Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elköltözünk egy másik helyre....

Elköltözünk egy másik helyre. Van egy vizslánk. De kisebb lesz az udvar. Nem lesz depressziós?

Figyelt kérdés
Magyar vizslánk van és nem tudom mit kéne tenni.

2017. máj. 4. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha megmarad a napi seta etapja, akkor tulajdonkeppen a kezdeti zavarodottsag (kb 1-4 nap) elmultaval nem fogja erdekelni.
2017. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindegy hogy mekkora a kert, mit csináltál eddig a kutyával.


Ha eddig volt egy 1500 négyzetméteres kertetek ahol szaladgálhatott a kutya és max heti egyszer vittétek sétálni,és most elköltöztök egy 100 négyzetméteresbe, akkor igen, az lesz. Kivéve ha ez után naponta legalàbb 1-szer elviszitek egy jó hosszú sétára.

2017. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Rendszeresen sétáltatott, házon kívűl lefárasztott vizslának (vagy bármely más kutyának) édes mindegy mekkora a kert. Az új helyet kell magát megszoknia, de ha történetesen lakásba költözöl vele, ott is tökéletesen elvan, ha megvan a napi séta adagja, benne bandázás más kutyákkal, agyi és fizikai lefárasztás.
2017. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Oké, annyiban tévedtem, javítok, hogy egy nagytestű pásztorkutyának persze biztosan mégse lenne mindegy, de egy vizslánál ez mindenképpen áll.
2017. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Depressziós? Na ne. A német juhászomma tanyáról költöztünk városi garzonba. Még soha nem láttam ilyen boldognak, kiegyensúlyozottnak. Sokkal többet van velem és sokkal többet sétálunk az új helyen, ráadásul sokkal több inger éri.
2017. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Az udvar mérete nem lényeges, mivel vizslát amúgy is lakásban kell tartani hideg időben, a mozgásigényét pedig a napi sétákon kell kielégíteni.

Tehát nem lesz depressziós, foglalkozni kell vele, sétálni, játszani, mint ahogy - remélhetőleg - eddig is.

2017. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is kicsi a kertünk-nekem is vizslám van- de imádja a kertet, attól függetlenül h kicsi. Nem az udvaron futkarozik hanem a mezőn
2017. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!