Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mivel szoktátok etetni a...

Ti mivel szoktátok etetni a kutyát?

Figyelt kérdés

Mi itthon maradékkal néha-néha táppal de nem prémiummal hanem azzal a 2.000-3.000Ft-s táppal,de nagyon szeretik.

Én úgy vagyok vele hogy a maradék "egészségesebb" valamennyivel mert nagyából tudod mivan benne?

Nektek mi a véleményetek?

Ti mivel szoktátok etetni?



2017. máj. 5. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
minőségi táp + konzerv ízesítésnek, 1-2 hetente nyers és hetente 1-2x neki való maradék vagy direkt neki főzött étel.
2017. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Brit Premium táppal. (És néha kap hozzá töpörtyűt)

Mert az kutyáknak készül, a neki való alapanyaggal. Nem az én maradékom...

Nem disznót tartok, hogy moslékon éljen, hanem kutyát...


És attól, hogy tudod, mi van benne, attól az még nem biztos, hogy jó. Pl krumplifőzelék. A krumplit nem emészti meg a kutya. Tehát jól lakott, de nem adtál neki táplálékot...

Vagy kenyér. Semmi neki való nincs benne.

2017. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Miért lenne egészségesebb egy zsíros, fűszeres, cukros maradék, mint egy normális minőségű táp?
2017. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A mi tápunk minőségi, meg is látszik a kutyán, tiszta izom, fényes szőr.

Összetétel: nyúlhúsliszt (30%), kenguruhúsliszt (16%), burgonyapehely (14%), marhazsír (12%), marhahúsliszt (12%) burgonyaliszt (8%), alma (szárított, 4%), sárgarépa (szárított 1%), spenót (szárított, 1%), borsó (szárított 1%), glükózamin-szulfát, kondroitin-szulfát, mannán-oligoszacharidok, fruktooligoszacharidok, yucca schidigera, áfonya (szárított, 0,005%), rozmaring (szárított, 0,004%), útifű-maghéj (szárított 0,002%), algák (szárított, 0,0018%), kakukkfű (szárított, 0,0014%), borsmenta (szárított,0,0014%), gyermekláncfű (szárított, 0,0012%), petrezselyem (szárított, 0,001%).

Szerintem magáról beszél, milyen minőségi. Mást nem kap, főleg mert nem akarom meghalasztani. Ennyit nekem megér.

2017. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Táppal. Néha extra rágnivaló csont. Szokott főtt rizst is kapni hússal meg külön neki főzött húslevest
2017. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Felső-középkategóriás táp, időnként kevés rizzsel keverve.
2017. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
BARF.
2017. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szintén BARF, bár csak minimális növényi résszel.
2017. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Brit Premium Small minimálisan keverve Brit Care Dog Show Champion vagy Brit Care Sensitive táppal (amelyik éppen rendelhető) + hetente natúr joghurt, tojás, Animonda konzerv. Néha csont vagy más rágnivaló.
2017. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát én valahogy úgy főzök, hogy nincs maradék, mert kiszámolom ki mennyit eszik kb. A kutya prémium tápot eszik, ami nem is olyan drága.
2017. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!