Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közép spiccet vagy kis spiccet...

Közép spiccet vagy kis spiccet válasszal? Hol tudnék venni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 5. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztőtől vagy fajtamentéstől.
2017. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

És még egy kérdés: hallottam hogy ugatósak. Erről hogyan kell őket leszoktatni? A lakásban lenne a kutyus.

2017. máj. 5. 21:03
 3/5 Jazzmyn válasza:
100%

Szia!

Nekem kis spiccem van és nagyon ragaszkodó öl kutyus. Az ugatásról viszont nem lehet leszoktatni. Nagyon domináns fajta akár egy nála 5x nagyobb kutyának is gondolkodás nélkül neki ugrik ha úgy érzi veszélyben van a gazdija. És mivel nagyon félti a gazdáját rengeteget ugat. Ehez a fajtához nem árt egy-két megértő szomszéd. De ha nagyon kitartó vagy akkor egészen pici korában rá lehet szoktatni hogy kevesebbet ugasson.

2017. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Tudnátok ajánlani kenneleket?

2017. máj. 8. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kis spiccem volt most hagyott itt 12 éves volt. Tényleg nagyon ugatós, nem lehet erről leszoktatni. Az enyém rettentő akaratos és makacs volt. Tudta mik a szabályok mégsem érdekelte. Sokszor csak azt volt hajlandó megtenni amihez kedve volt. Fontos hogy lefáraszd és foglalkozz vele mert különben még ugatósabb lesz hogy levezesse az energiáit.
2017. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!