Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó minőségü kutyasampont...

Jó minőségü kutyasampont tudnátok ajánlani yorkinak?

Figyelt kérdés
Nem engedhetem meg magamnak a kozmetikust.
2017. máj. 6. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Az mi állatorvosunk már amikor 2 hónapos volt a kutyám azt mondta, hogy a sampon nem feltétlenül jó, sőt. Ő azt mondta a sima víz a legjobb, de én már lassan két éve pár csepp borsmenta olajat + teafa olajat csepegtetek a kaukázusi juhászom fürdővizébe, és az nagyon szép puhává, és selymessé varázsolja a szőrét. :)
2017. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Khm. Ha nem engedheted meg magadnak a kozmetikus, miért tartasz kutyàt? Legalàbbis olyan kutyàt, akit rendszeresen kell kozmetikàzni? Havonta-kéthavonta 4000 forint nem hiszem hogy földhöz vàg.


Egyébkènt Héry sampon jó màrka, asszem 200 ml-es tubus 2000-2500 forint körül van.


Nyírni is te fogod otthon??

2017. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biogence
2017. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" Ha nem engedheted meg magadnak a kozmetikus, miért tartasz kutyàt?" - ilyen egy utálatos kérdést!


Én még ha megengedhetném magamnak, akkor sem vinném a saját kutyámat pl. És igen, és mosom és én vágom a szőrét. Van ilyen!

2017. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biogance Long Coat vagy Protein Plus sampon. Nem olcsó, de tényleg minőségi.
2018. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!