Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya és egy macska mellé...

Egy kutya és egy macska mellé egy pitbull kutya?

Figyelt kérdés

Van egy keverek kutyam aki mar 10 eves lesz es egy egyeves cicam. Szeretnenk egy pit bull kutyat. Viszont nemtudom hogy nem e bantanak egymast vagy nem e olne meg a macskat. Mert azt olvastam a pit bullokroll hogy nem viselik el a mas allatokat. De ha kicsikent hoznank ide a pit bullt es egyutt nolne fel a kutyaval meg a macskaval akkor nem bantana? Vagy inkabb masik fajtat valasszunk ?

Elore is koszonom a valaszokat!



2017. máj. 6. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Minden nevelés kérdése.
2017. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Válassz inkább más fajtát...
2017. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Es akkor milyen fajtat hozzunk inkabb mellejuk?
2017. máj. 6. 15:13
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Neveléstől függ, de ha már most bizonytalan vagy, akkor ne válassz bulltípusú kutyát.
2017. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Minden nevelés kérdése, de az ilyen tipusu kutyáknák határozottnak kell lenni. Jól gonfold meg. Melleseleg a kutya sulit is ajánlom. Én inkább elmennék egy menhelyre, és amelyik kutyusba bele szeretek,nekem 8mentett kutyám van.
2017. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor nem ilyen lessz csak tesomnak ez a fajta tetsszik es azert akartunk ilyent de akkor masikat valasztunk de milyent ajanlanatok?
2017. máj. 6. 17:41
 7/17 anonim ***** válasza:

Pitbullt szeretnél, vagy jellegűt?

Azért erre kíváncsi lennék.


De én is azt mondom, inkább ne vegyél pit(szerűség)et.

2017. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben lebeszeltetek a pitt rol. Es van a shiba o jo lenne? Utana neztem es azt irja szereti a tarsasagot es jol kijon a hazi allatokkal. Mit gondoltok rola?
2017. máj. 6. 18:33
 9/17 anonim ***** válasza:
nem, makacs vadászkutya és domináns. Hol olvastál ilyet??
2017. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A kutya tar fajta le irasanal
2017. máj. 6. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!