Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Mi lehet ez a kutyámban?

S. O. S Mi lehet ez a kutyámban?

Figyelt kérdés
Az 5-6 hetes kiskutyámba találtam egy csomó kicsi fehér testű barna lábú-fejű bogarakat . Mi lehet ez kérlek segítsetek

2017. máj. 6. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Mászkálnak a szőrében, vagy egy helyben vannak, befúródva bőrben? Utóbbi esetben kullancs lehet, de egy fotó sokat segítene.
2017. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fejukkel lefele vannak flrdulva es nincsen a fejük bele furodva teljesen mert kézzel is siman leszedem de nem nagyon maszkalnak. De télleg rengeteg van nagyon sok
2017. máj. 6. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Fotót nem tudsz feltenni?
2017. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ujj vagyok még itt nem tudom hogy kell . De amugy se nagyon latszana mert picik a kameram meg 5mp de ha megtudod mondani küldök privibe
2017. máj. 6. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyesmi?

[link]

2017. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Miért van nálad 5-6 hetes kutya?

Egyébként tuti kullancs...

Hogy lehetsz ennyire tudatlan? Aki kutyàt tart, legyen már tisztában a dolgokkal.

2017. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hasonlít? A jobb oldali kép.

[link]

2017. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 17:08

Kétséges, hogy egy pár hetes kiskutyában tömegével lennének kullancs nimfák.

2017. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem kullacs volt, azért annyira hülye nem vagyok, hogy ne tudjam mi az a kullanc es igen 5-6 hetes kiskutya volt nalunk mert az anya kutya a mienk és hát ő nevelte. A kiskutya sajnos meghalt mert lebénult és az orvos sem tudta megmenteni ezért elkellett altatni
2018. szept. 28. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!