Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajánlatok?

Milyen fajtát ajánlatok?

Figyelt kérdés
egy olyan fajtát keresek ami nagyon játékos, nem kisebb mint 2,5 kiló és nem nehezebb mint 10kg. Könnyen tanítható, nem makacs és bírja a napi 2-3 órás sétákat és hétvégi túrákat. Nem ijedős, szereti az embereket és az állatokat. Pörgős. Benti tartás

2017. máj. 6. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Uszkár vagy mudi, bár utóbbi általában idegenekkel tartózkodó. Esetleg a tacskó is megfelelhet
2017. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
úgy tudom hogy a tacskó elég makacs. amúgy köszi
2017. máj. 6. 19:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Törpe és közép uszkár. Egyetlen hátranya, hogy gazdis nem kicsit hanem nagyon. A lakásban mint az árnyék követ bárhova. A napi 2-3 óra séta az alap náluk folyamatos labdázással, ha 2 óra folyamatos labdázás után abba akarod hagyni vele a labdázást rádnéz: "ugye viccelsz, hogy már most abba hagyjuk!". Benti tartásra ideális mert nem húlik a szőre (cserébe kozmetikába kell hordani). Másik hátránya, hogy foglalkozni kell vele, tanítani stb. De utána egy olyan társad lesz, hogy soha nem akarsz más fajtájú kutyát. Nekünk még csak egy van, de tervbe van véve, hogy lesz még egy.
2017. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a yorkit tudom ajánlani.Nem olyan makacs,legalábbis a miénk nem.Ő 3,5-4kg körüli,és fajtatiszta.Pörgős,bírja a több órás sétákat,túrázni még nem vittük,így nem tudom,de szerintem bírná.De csak ajánlani tudom,én imádom.🙂
2017. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát ha az uszinál 2 óra a minimum akkor ne hiszem hogy ő a nekem való fajta.
2017. máj. 6. 19:12
 6/11 A kérdező kommentje:
hát a yorkie azon kevés ölebek egyike akit ismerek és a standardját is tudom amiben az áll hogy a max súly 3,2kg :)
2017. máj. 6. 19:14
 7/11 A kérdező kommentje:
egyébként tetszik a fajta csak aggódom hogy túl kicsi és fáradékony lenne. Ismerősömnek is fajtatiszta yorkie-ja van...nem túl barátságos és lusta is.
2017. máj. 6. 19:16
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Schipperke. Amit leirtal mind igaz ra.
2017. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező 5. hozzászólása: Te írtad a napi 2-3 órás sétákat. Ebbe a 2 óra minimum belefér.
2017. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sheltie (shetlandi juhászkutya)
2017. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!