Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyám azt mondta kössem meg a...

Anyám azt mondta kössem meg a kutyát éjszakára és tegyek rá szájkosarat?

Figyelt kérdés

A sztori a következő:

Pár napja anyáméknál nyaralok a kutyàmmal, aki egy keverék szobakutya. Az ő kutyájuk kinti-benti, de éjszaka kint van.

Az én kutyám éjjel ha pisilnie kell, jelez (kaparja az ajtót), illetve ha anyumék kutyája kinn ugat, ő is ugat kettőt, de rászólok és rögtön abbahagyja.

Anyám már ma panaszkodott a kutyámra, hogy nem tud miatta napok óta aludni. Azért mert éjszaka egyszer kaparja az ajtót hogy ki kell mennie..

És most azt mondta "viccből" hogy tegyek rá szàjkosarat éjjelre és kössem ki a radiátorhoz. Nyilván nem gondolta komolyan, de mit tehetnék?


2017. máj. 6. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Szeded a cókmókod és befejezed anyádéknál a nyaralást.
2017. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Hat nehogy mar az a ruhes kutya fontosabb legyen, mint az anyad, akitol az eleted kaptad es felnevelt.
2017. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Kutyával ne menj sehova nyaralni. Téged lehet, hogy nem zavar, de mást igen.
2017. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es eg amolyan "kènyszer nyaralás", kb egy hétig mèg nem mehetek el.


2-es, te meg làthatóan utàlod a kutyàkat, miért vàlaszolgatsz itt?? Egyébként meg ezt honnan vetted? Hm? Igen, imádom a kutyàmat. Anyàmék is kb jobban szeretik a kutyàjukat mint engem. Na akkor?


3-as de vihetem... szüleimnek is van kutyàja, miért ne. Egyedül élek, kire hagyjam a kutyát 3-4 hétre? Alap hogy ahova megyek, oda jön a kutyàm is.

2017. máj. 6. 22:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Fáraszd le lefekvés előtt egy nagy sétával, hogy ne legyen ereje válaszolni a kinti kutyának, és bírja ki a vizelést reggelig.
2017. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Anyád kicsit hülye. Nekem a kutya a legfontosabb, még sosem bántott meg, nem úgy mint anyám. Ez van. Ha letelik a nyaralás többet hozzájuk sem nézel kutyástul. Ha meg kenyszer nyaralás elküldeni nem fog, ha meg igen annál jobb.
2017. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Zárd be a szobába ahol alszol. A szoba ajtót fogja kaparni, (nem a bejáratit) ki tudod engedni az udvarra megvárod még végez és vissza a szobába.

Nálunk így működik mikor a Anyósom nálunk van, nem mondta még nekem de őt is zavarja az éjjeli kutyu wc :D

2017. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kutya = Gyerek. Anyádat küld el az anyjába amikor ilyeneket beszél!
2017. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csukd be magad mellé a szobába és ne foglalkozz anyukád puffogásával.

Végül is a gyereke vagy, egy hétig igazán el tudhatna viselni téged és a kutyádat. :)

2017. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem bír ki egy éjszakát? Otthon is éjjel futkosol le vele ?!
2017. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!