Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál hogyan zajlik az...

Kutyáknál hogyan zajlik az ivartalanítás?

Figyelt kérdés
Nőstény cicát reggel 8-ra oda kellett vinnem é délután 4-re mehettem érte. Onnan már elköltöztünk vidékre és inkább felutaznék vele Pestre a Család utcába, mert az itteni állatóvósban nem annyira bízom. Mire számítsak egy szuka kutya esetében (4 hónapos most). Felviszem, vele maradhatok, vagy el kell jönnöm, kb. mikor mehetek érte? Ott ébred fel, vagy majd itthon? Gondolom szabadságot mindképpen kell kérnem, meg kb 80 km autó út, így altatásban gondolom a bepisiléssel is számolnom kell ugye?
2017. máj. 7. 10:40
 1/2 Hovarju ***** válasza:
rendelője válogatja, hogy maradhatsz-e. Ha már megvan a kiválasztott állatorvos hívd fel bátran a rendelőt és kérdezd meg tőlük. úgyis időpontot kell velük egyeztetni.
2017. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan ott ivartalanították a labimat vagy 6 éve, reggel bevittem, mondták, hogy 3-ra menjek vissza érte, addigra felébred. Mikor odamentem, ott ugrabugrált, mondták, hogy nagyon hamar felébredt, azóta ott szórakoztatja őket :) Én nem akartam ottmaradni vele, gondoltam nincs értelme, a kutyám barátságos és együttműködő minden emberrel.
2017. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!