Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes lenne meglátogatnunk...

Érdemes lenne meglátogatnunk egy kutyasulit?

Figyelt kérdés
Kutyámmal a behívásnál tartunk, másfél éves. Különösebb probléma nincs vele. Mivel süket szerintem érdemes lenne megnézetni egy kiképzővel. Vagy nem? Ha érdemes akkor inkább csoportosra vagy egyénire menjünk? Szentgotthárdhoz legközelebbi jó?
2017. máj. 7. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem minden iskolában van olyan kiképző, aki ért a süket kutya képzéséhez. Neked érdemesebb lenne célzottan keresni olyan embert, aki ért hozzá. Ha van iskolája, akkor nyilván oda is mehettek.
2017. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szimplán iskolában nem tudnának velünk foglalkozni? Igazából eltérés nem lenne, csak hogy én mindig kézzel komunikálnék vele, a többiek meg szóval. Esetleg nekünk külön lemagyaráznának egy-két dolgot.
2017. máj. 7. 12:42
 3/3 Hovarju ***** válasza:
A suli mindenképp jó ötlet. Én azt javasolnám, hogy vedd fel a kinézett kutyasulival a kapcsolatot (akár több sulival is) és kérdezd meg vállalják-e a süket kutya oktatását.
2017. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!