Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tortaötletek? Segítséget várok!

Tortaötletek? Segítséget várok!

Figyelt kérdés

27-én lesz 10 éve, hogy elhoztuk a kutyusomat a menhelyről. Szeretném meglepni egy tortával. Tudom, hogy ő fel se fogja, és igazából ez nekem fontos, de akkor is. Van valami jó ötletetek?

Egy kutyafogkefét fogok a tetejébe szúrni, mert azt nagyon szereti. De ezen kívül mit lehetne még bele tenni?


2017. máj. 8. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Húskonzerv, jutalomfalatok
2017. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A torta alapja egy 300grammos alutalcas kutyuseledel legyen, de vmi nagyon jo minosegu, finom, joizu.

Az oldalaba nyomkodj pici apro puha jutifalatkakat, vagy pedig rakd korbe az oldalat csont alaku kutyakekszekkel.

A tetejebe meg ahogy mondod egy kutya fogkefe vagy mas hosszu ragcsa.

Esetleg ha marad annyi hely akkor a tetejebe is nyomkodhatsz jutikat ugy, hogy egy 10-es szamot rax ki belole.

Remelem tudtam segiteni:)

2017. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2017. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok, köszönöm szépen!!! :)
2017. máj. 8. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívesen, isten éltesse, az enyémnek is vettünk hidd el fogja!! már hogy felfogja...én lekuporodtam mellé a tortával gyertya is volt!! :D /azzal óvattal!/
2017. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi egy laposabb konzervet használtunk alapnak, hárombavágtuk, közé párizsit ( a konzerv a "krém" a párizsi a "tészta").

Ezt egy pástétom (kocka tál) tetejére rakni, bekenni aluttasakossal, tetejére juti.

2017. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó ötleteket adtatok, köszönöm szépen őket!
2017. máj. 9. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!