Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Több kutyás gazdák, ti együtt...

Több kutyás gazdák, ti együtt vagy külön külön sétáltatjátok a kutyáitok?

Figyelt kérdés

Sajnos nem mindig fér bele az időmbe, hogy külön külön elvigyem őket így sokszor egyszerre szoktam a kettőt. Viszont az egyik még kölyök így ő töredékét bírja a másik mozgásigényének. Persze otthon foglalkozok még vele séta után is, hogy kifáradjon ő is de úgy vettem észre, hogy amikor külön külön megyünk ő jobban élvezi az egészet, még ha nem is megyünk sokat. ( Nem azért élvezi jobban mert nem jönnek ki jól a kicsivel, sőt nagyon összenőttek már, jól kijönnek az első perctől, de szerintem lyenkor kicsit felszabadultabban érzi magát, hogypörgösebb sétá/futástt mehetünk pihenők nélkül)


Ti hogy szoktátok megoldani a napi sétáltatást?



2017. máj. 8. 13:13
 1/3 anonim válasza:
Nekünk 3 kutyánk van, lakásban élünk. Többnyire együtt sétáltatjuk őket. Nekik is más a mozgásigényük, de szerencsére már megszokták a napi rutint. Reggel csak rövid eü séta. Munka után olyan helyre megyünk ahol el tudjuk engedni őket. Így mindenki annyit szalad amennyit szeretne. Este pedig változó, ahogy időnk engedi. Hétvégén viszont sokat vagyunk kinn. Nálunk az idős 9 a kicsik 4 évesek. Szerintem könnyebb lesz neked is ha a kicsi megszokja a napi ritmust.
2017. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Együtt jelenleg, de az előző kutyám idejében még külön vittem őt meg a mostani nagyobbat, az előző kutyám ugyanis betegsége miatt sem nem bírt annyit, plusz speciális odafigyelést is igényelt.
2017. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi a ferjemmel visszuk oket. Es mi is olyan helyre ahok el is lehet engedni oket. Labdazunk rohangalnak mas kutyakkal is. Mindenki annyit amennyit csak bir.
2017. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!