Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatnék kölyök kutyát?

Hol találhatnék kölyök kutyát?

Figyelt kérdés
Ebadtát és jófogást már át néztem, de nem találtam megfelelő kutyát. A lényeg hogy 1 évesnél ne legyen idősebb, szuka legyen és minden oltása meglegyen. Keveréket keresek, oltások és féregtelenítő áráért. Kistestű játékos kutyus kellene. Hol kereshetnék még? Valaki tud esetleg? (menhely, fajtamentés és ilyesmi nem érdekel)

2017. máj. 8. 20:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
menhely tele van konkrétan :D
2017. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%
Akkor honnan akarsz? Xd
2017. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
privát személytől talán... nem csak a menhely létezik a világon.
2017. máj. 8. 20:31
 4/27 anonim ***** válasza:
A helyi menhelyetek valszeg fullon van velük. Keresd a face-en őket és biztosan van weboldaluk is.
2017. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
nem tudtok olvasni?
2017. máj. 8. 20:33
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Pedig menhelyről jobban jársz, ott addig nem igen adják oda ameddig minden oltást meg nem kap, és figyelik az egészségi állapotát, mert ha elkap valami fertőzést addig nem engedik sehova ameddig ki nem ment belőlük. Egyébként menhelyen önkéntesek szoktak velük foglalkozni hogy szociálódjanak és sokkal egyszerűbb dolgod lesz neked is.

Én fogadtam örökbe menhelyről 3 hónapos kölyökkutyát és semmi gondom nem volt vele, sőt...

2017. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
látom nem volt sok értelme kiírni a kérdést... hogy is gondoltam hogy majd rendes választ kapok.
2017. máj. 8. 20:34
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon van néhány kutyás csoport. Ott szoktak lenni folyamatosan elvihető keverék kölyök kutyák, sajnos.
2017. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
allatok.info
2017. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Kiskutya.hu, startapro.hu

Naponta nézd őket, mert mindennap van új hirdetés.

2017. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!