Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyugtassatok meg hogy nem...

Nyugtassatok meg hogy nem miattam pusztult eel a kutyám! Egy szelet diétás süteményt adtam neki. Ettől ugye nem pusztul el? :S nagyon szomorú vagyok. F

Figyelt kérdés

fogyókúrázom ezért anyu csinált diétás sütit, és a kutyus koldult. Adtam neki és este elpusztult. A doki szerint mérgezés. Nagyon kivagyok. ugye nem ettől pusztult el? Tudom hogy süti nem való neki de apám kutyái is mindig kaptak és SOHA semmi bajuk nem volt a mamámnál mai napig kapnak sütit a kutyák. Ráadásul ez diétás. Szomorú vagyok, de apu megnyugtatott hogy vesz egy másik kutyust, ezúttal fajtisztát. lehet azért pusztult el mert nem volt fajtiszta? Komolyan kérdezem!


f


2017. máj. 9. 19:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészt nyilván kamu kérdés, ha mégis így volt akkor miattad pusztult el. A cukor kis mennyiségben nem mérgező a kutyának, de az ÉDESÍTŐ igen. Már pár grammtól meghalhat a kutya.
2017. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

A cukormentes termekek egy resze tartalmaz egy xilit nevu anyagot, ami a kutyakra nezve halalos.


Ha mergezes volt a doki szerint, kb semmit nem szamit, hogy fajtatiszta avagy keverek kutyus volt. Viszont erosen ajanlom, mielott belefogtok egy uj kutya felneveleseben kicsit tajekozodjatok a modern kutyatartasi szokasokrol, nehogy a kovetkezonek is baja essen.

2017. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
23%
Remélem te legalább fajtiszta vagy, különben tartós tejet már ne vegyél...
2017. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ne is haragudj, de nem kamu. A kutyus a családtagom volt, és nagyon kivagyok. Még sírtam is fiú létemre. Kérlek ne írj ilyeneket. Én nem tudtam hogy az édesítő az ennyire ártalmas. Anyu nyirfacukrot használ :S Asszem az pont a xilit de nem vagyok biztos.
2017. máj. 9. 19:12
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
akkor igen, te ölted meg. A kutya a faj, így a kutyád fajtiszta volt, viszont tenyésztő fajTAtiszta kutyát ilyen felelőtlen embereknek nem ad...annyira mégsem szerethetted ha ilyen könnyen lecseréled.
2017. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
a nyírfacukor egy kibszott méreg a kutyának
2017. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
És honnan tudja meg hogy mi történt az előzővel? Szerettem, de másik kutya már eleve tervben volt.
2017. máj. 9. 19:16
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A nyirfacukor az a xilit. Kutyáknak kis mennyiségben is halálos. Sajnálom.

Nálunk nincs is nyírfacukor a háztartásban, pont ezért. Nehogy véletlenül kapjon belőle a kutya

2017. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
nem azért nem adna kutyát mert az előző elpusztult hanem mert a vak is látja hogy felelőtlenek vagytok... hány éves vagy 10?
2017. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Apám fogja megvenni, és már nem vagyok dagadt már alig van rajtam felesleg!
2017. máj. 9. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!