Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelés utáni péraduzzanat?

Tüzelés utáni péraduzzanat?

Figyelt kérdés

A közelmúltban feltettem egy kérdést


( Előzmény: https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8600650-tuze.. )


Azóta már voltunk az állatorvosnál, aki konkrétat nem mondott, csak annyit, hogy szerinte nem beteg. Jó alaposan megvizsgálta a hasát, a hüvelyét, de nem mondott semmi rosszat, csak annyit, hogy ha nagyon nyugtalan vagyok, akkor bevihetem még egy ultrahangra és vérvételre, azonban ő ezt nem javasolta, mivel nem tűnik betegnek. Eszik, iszik, játszik, a péráján van egy kis piros rész és meg van duzzadva, mintha tüzelne.


Utána olvastam, hogy egyes kutyáknak tovább tart a tüzelésük. Náunk is ilyenről lehet szó? Elhúzódott tüzelés?


Az orvos szerint nem beteg, de mégsem hagy nyugodni.



2017. máj. 9. 20:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Az orvos azt mondta, hogy száraz a hüvelye a kutyának.
2017. máj. 9. 20:10
 2/14 anonim ***** válasza:
Tennél fel ide fotót?
2017. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]


Az előbb nyalogatta.

2017. máj. 10. 06:53
 4/14 anonim ***** válasza:

Valami tuti gyulladásban van ott. Ez nem a tüzelés miatt van .

Egy másik orvos?

2017. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Holnapra megbeszéltem egy találkozót egy másik orvossal. Addig is szerintetek mire számítsak? Az előző doki nem emlitett mehgyulladast.
2017. máj. 10. 17:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem mikor tüzelt a kutyám ugyan így meg volt duzzadva. Egy ismerősömnek meg közel 5 hétig tüzelt a kutyája.
2017. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De az en kutyámnak a tüzelése mar véget ért. Vagyis szerintem, mivel a harmadik het alatt eleg volt csak hozza érni, mar csapta felre fele a farkat, es gyakran hágta a játékait. Most mar ilyeneket nem produkál. Telefonról irtam, bocsi az ekezetek miatt.
2017. máj. 10. 18:38
 8/14 anonim ***** válasza:
gondolom az uh kimutatta volna ha gyulladt a méhe..ha az első tüzelése volt akkor az lehet rövidebb vagy hosszabb, de ha meg van duzzadva a péra akkor szerintem még tart a tüzelés.remélem nem lesz semmi komoly. majd írd meg mit mondott a doki.
2017. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a választ! Egyébkénjt ez volt a 3. tüzelése, de ez volt a leglátványosabb is (duzzadt péra, pecsételés stb.). Az előző kettő nem volt ennyire intenzív.
2017. máj. 10. 21:01
 10/14 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint hormonális jellegű probléma, amit fedeztetéssel, vagy ivartalanítással meg lehet oldani. Ha egy ket hónapon belül elfajul, akkor álvemhességről van szó. Egyébként nincs veszély. ☺
2017. máj. 11. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!