Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindenki szidja a royalt de a...

Mindenki szidja a royalt de a kutyáim attól a legszebbek?

Figyelt kérdés

Kisebb a kakijuk es fenyesebb a szoruk mint a totw, acana, real es tarsaiktol. Ez mitől lehet?


Pedig szerettem volna szeretni azokat a tapokat de valahogy a szoruk nem volt olyan selymes es a végtermék is olyan volt mintha rinoceroszt tartanek kutya helyett.


Ti mit javasoltok? Milyen tapot? Mi lehet a bajuk a top premium nagyon dragaval?


2017. máj. 10. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Attól lehet, a kutyád nem olvas gyakorit.

Nem egyformán hatnak a tápok. Kutyától függ, melyik kinek jön be.

2017. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutyánként változnak ezek. Illetve most divat szidni az rc-t, holott nem egy Pedigree kategória. Igaz, arányaiban nagyon drága. De ott is, mint minden nagy tápcsaládnál, vannak jó, közepes és gyenge tápok is. Én a sport tápját például nagyon szeretem.
2017. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem divat szidni a rc-t csak meg kell nézni az összetételét kukorica,gabona leginkább.


Két kutyám van rc-től felpuffadtak,büdiket fingottak, 1 hónap alatt meghíztak,pedig mozgatom őket. Előírtnál is kevesebbet kaptak.


Nekünk nem jött be.


Ha neked attól szépek a kutyáid akkor etesd azzal :)

Mindenki azzal etessen amitől szépek a kutyái.

2017. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat csak ha az osszetevoit olvasom neken se fut ossze a szamban a nyal 😝 nem ugy mint az acananal...
2017. máj. 10. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Van olyan kutya, amelyik nem bírja az "erős" tápokat, és a gyengébb minőséget jobban tolerálja. Ettől még a Royal egy túlárazott sz@r, de ha a tieidnek az jön be, akkor egyék azt, nyilván :)
2017. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Az rc sporttápja, valamennyi elérhető sporttáp közül a legerősebb.


Nyersfehérje 32,00 %, Zsírtartalom 30,00 %, Nyershamu 8,10 %, Nyersrost 2,00 %, Lutein 15,5 mg/kg, β-karotin 2 mg/kg.


Összetétel: Dehidratált baromfihús, állati zsiradék, rizs, növényi fehérje kivonat*, hidrolizált állati fehérjék, cukorrépapép, halolaj, ásványi sók, növényi rostok, kókuszolaj, szójaolaj, Psyllium maghéj és mag, frukto-oligoszacharidok, élesztő-hidrolizátum, rákféleségekből készült hidrolizátum, bársonyvirág kivonat, porc hidrolizátum.

2017. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Az én előző kutyámnak is fényes volt a szőre és jobb a kakija tőle, mint más táptól, aztán 6 éves korában már mozgásszervi gondjai voltak. Akkor sokat olvastam utána, akkor és azóta is több helyen találkoztam olyannal, hogy RC-n nevelt és tartott kutyáknál korán jelentkeztek mozgásszervi gondok.

Arról nem is beszélve, hogy a savhányás is mindennapos volt már 6-7 éves korára mellette.

Én nem tápot váltottam, hanem főzni kezdtem neki (sajnos nála immunproblémák miatt a nyersetetés nem volt jó), az a savhányást legalább megoldotta hosszú időre.


Most neked, ha meg tudod oldani, a nyersetetést ajánlom. De ne vaktában vágj bele, hanem olvas utána, a facebookon vannak nagyon jó nyersezős csoportok.

2017. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!