Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszik a kutya füvet?

Miért eszik a kutya füvet?

Figyelt kérdés
Pár napja feltünt sétáltatásnál hogy a kutyám el kezd füvet eszegetni, eleinte csak pár szálat most pedig rendesen legeli miért van ez? Székletével sincs minden rendben, 3 éves németjuhászrol van szó, mi lehet a gond?

2017. máj. 11. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ég neki a gyomra.
2017. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem akármilyen füvet eszik meg.

Neki az természetes gyógyszer.

2017. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem megfelelően eteted.
2017. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig Royal Canint szoktam adni neki tudtommal az a legjobb
2017. máj. 11. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem a royal canina legjobb táp. Elèggé alul van a sorrendben. Sokkal jobbaz acana, josera, happy dog, orijen, brit... de ebbe most ne menjünk bele.


Én egyik kutyámat barf szerint etetem (ő is nj), a másikat táppal (ő nj keverék). Mindkettő eszik füvet. Náluk ez természetes dolog. Általában benne van a kakijukban, ritka esetben fehér habbal kihányják (akkor van egy kis gyomorbajuk).

2017. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most látom hogy "a székletèvel sincs minden rendben". Ez mit takar?
2017. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem doki ajánlotta Royal Canint, szerinte ez a legjobb németjuhásznak de eddig nem is volt semmi gond, mostanában tapasztalom azt hogy rengeteg füvet eszik, széklete az meg néha túl sárga szerű, néha pedig szinte fekete
2017. máj. 12. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!