Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztők! Melyik a legjobb...

Tenyésztők! Melyik a legjobb tejpótló?

Figyelt kérdés
Jómagam is tenyésztő vagyok, de eddig nem kellett tejpótlóhoz fordulnom. Ez az első nagyobb számú (10 kölyök) almom. Melyik a legjobb táppótló? Melyiket nem javasoljátok?

2017. máj. 12. 08:43
 1/9 A kérdező kommentje:
[link] Itt nézelődtem. Esetleg ezen kívül más?
2017. máj. 12. 09:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Royal Canin és a Lactazor (Flatazor) vált be. De szerencsére nem sokszor kellett.
2017. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A royaltól nem ment a picik hasa? Olyat is hallottam már... De a flatazor akkor bevált? Adtak mellé cumis üveget, vagy azt külön kellett venni?
2017. máj. 12. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi royalt használtunk. (8 kicsi, anyánál hormonproblémák, császározni kellett, nem indult be a tej). Hasmenésük volt úgy a 2./3. héten, fejből sajnos nem tudom pontosan. Pár nap alatt rendbejöttek, és akkor már az anya is szoptatta őket. Ettől függetlenül végig hozzátápláltunk a tejpótlóval. Utána már nem volt semmi gond.
2017. máj. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell szaporítani?!!!


Miért nem elég a 4-6 kölyök amit feltud egy kutya nevelni?!


Aztán meg csököttek lesznek, mint a Bélányiéknál aztán meg majd sírtok, hogy nem lehet eladni.


Tetves törzskönyves szaporítok!!!

2017. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem ismersz, mondtam, hogy tenyésztő vagyok. Champion kutyáimvannak munkavizsgával, tenyészszemlével, egészségügyi szűrésekkel. A kölkyöket törzskkönyvel adom és még sorolhatnám...

Majd pont TE fogod nekem megmondani, hogy én szaporítok?

Az a szaporító, aki csak összab*sz 2 egy fajtának látszó egyedet és amikor 5 hetesek lesznek eladja oltás, féreghajtás meg minden nélkül. Arról, hogy milyen mocsokban vannak, már nem is beszélnék.

Szóval hanincs életed, akkor inkább söprögess a saját portád körül, ugyanis az írásod alapján te sem vagy egy kitűnő, pöpec ember!

2017. máj. 28. 12:45
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Te szaporító miért kell ennyi kölyköt meghagyni?
2017. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Miért lenne szaporítás az, ha mindegyik kölyök életerős és csak az anyának segítek?

De te biztos jobban tudod, így név nélkül. Ha igazán bátor vagy, akkor tessék, vállald fel magad!

2017. máj. 28. 22:04
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert a kölykök fejlettségi szintje nem megfelelő lesz.

Silányabbak lesznek a kölykök, az anyatej hiánya miatt.


Pótolhatod mindenféle táppal szukát, vagy a kölyköket és mikor esznek már szilárdat, akkor rontják el legjobban.

Nekiállnak nyomatni a kölyköket és jö az oláb.

2017. máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!