Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakiállítás?

Kutyakiállítás?

Figyelt kérdés
Ha 13 éves vagyok, akkor nekem feltétlenül (ha nem jól mondom,javítsatok ki!) a "fiatal felvezetőknél" kell indulnom, vagy mehetek úgymond' a felnőttek közé is? :)

2017. máj. 13. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiatal felvezetők korosztályonként vannak sorolva.

Kiállításon a ringbe a címekért mehetsz a felnőttekkel is!

2017. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mehetsz mind a kettőbe.

A fiatal felvezető külön versenyszám amiért fizetni kell.

2017. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi! :)
2017. máj. 13. 18:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne, hogy ha a kutyus nincs betanítva, akkor érdemes hozzá ,trénert' hívni?
2017. máj. 13. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:
A tenyésztőtől kérjetek segítségét. Ő otthon van a témában :)
2017. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kiállítások úgy működbnek (magyarországon), hogy elöszőr lemennek a bírálatok- ami azt jelenti, hogy a kutyákat fajtánként, kor szerint besorolva nézi meg a bíró, illetve dönti el hogy melyik lesz aznap az adott fajtából a legjobb. Itt nem számít a felvezető kora:)

A junior handling, másnéven "fiatal felvezetők versenye" három korosztályban kerül megrendezésre, a best in show legelején. Ide külön nevezni kell az adott napon előre, illetve nem árt ha a kiállítás előtt felkészülsz, és eleinte egy veled összeszokott kutyával versenyezni.

Ha valamit nem értettél, vagy kérdésed van írj nyugodtan privátban.

(Te 13 évesen a 3 kategória közül a 9-14 évesekébe tartozol, ez a 2. kategória)

2017. júl. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, első kutyakiállításomon 12 évesen vettem részt egy 45 kg-os kutyával, szvalsuerintem semmi akadalya. En is rendes CAC kategoriaban indultam, meg csak az sem volthogy leneztek, kituno minositest kaptunk:))) . Sok sikert, en jelenleg 13 vok ugyanugy, es juniusba is mek meoesz kiallitasra, feltehetoen majd vkimok MKSZ-re., és novemberben petig szinte biztos hogy MEOESZ-re
2018. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!