Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy dobermann tényleg sokat ugat?

Egy dobermann tényleg sokat ugat?

Figyelt kérdés
Olvastam róla hogy kifejezetten sokat ugat, kíváncsi lennék saját tapasztalatokra és hogy ezt kölyök korától kezdve következetes neveléssel lehet csökkenteni? Félek a szomszédaim nem kifejezetten örülnének egy nonstop ugató ebnek itthon.
2017. máj. 13. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megneveled a kutyádat, nem fog minden szarra ugatni.

Csak sok idő, mire letiltod rola.

2017. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2%

2 volt nekünk, nem mondanám, hogy sokat ugat.

Lakásba nem való, azt ne is erőltesd.

2017. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel sok felesleges energiája van, és a legtöbb gazda nem fárasztja le, el van könyvelve ugatós fajtanak. Ha mész vele egy nagyot sétálni pár ótára kidől, utána is még nyugis. Ha nincs lefárasztva bizony ugis, de könnyebb volt ezt ráragasztani mint sétálmi vele. Így ha ugat egy dobi azt nondhatják ugatós fajta, mert már beleégett a köztudatba, pedig csak le kellene fárasztani.
2017. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én dobim naponta van fárasztva, nem kicsit...

hazajövünk kb. 1 óra pihi és ugat. Ha kint van azért ha bent van azért! Nem mindegyik ilyen de a legtöbb ismerősömnél ugatósak.

2017. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát olyan is-is.. az én dobim például bent a házban csak akkor ugat ha hall valamit vagy lát, egyébként nem.. de ha rászólok akkor abbahagyja. Kint is csak akkor ugat ha elmennek a házunk előtt (vidéken lakunk). Viszont barátnőm beagle-je szinte soha nem ugat, mert lenevelték róla, pedig a beagle is igen csak szeret ugatni.. ja és ők is panelban tartják. Szerintem nem kell aggódnod, ha leneveled róla, akkor nem fog nonstop ugatni, így a szomszédokat sem fogja zavarni :)
2017. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!