Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dandie Dinmont terrierről...

Dandie Dinmont terrierről vélemény, ismeretek, mit lehet tudni róla, van valakinek?

Figyelt kérdés
belinkelt netről leszedett szöveg nem érdekel,azt én is megtudom nézni, csak saját tapasztalat!!!!!
2010. máj. 16. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudtommal magyarországon nem lehet kapni.

Enyém Németországból való.

Forintba átszámítva 190ezer Ft volt.

De megérte:)

Irtó aranyos kutyus:)

Állandóan csak játszana.

Nagy a mozgásigénye.

Rendkívül ragaszkodó és imádja ha a gyerekek játszanak vele:)

2010. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az én kutyám egy Dandie, és ő a világ legédesebb és legokosabb kutyája, bár minden gazdi ezt mondja. :)

Nagyon szereti az embereket, idegeneket is, és ragaszkodik a családtagokhoz, sokszor sír, ha egyedül hagyjuk, főleg, ha egyszerre megyünk el otthonról. Nagyon makacs, és állandóan enne, olyan kis mohó. Nagyon szereti a zöldségeket és egy-két gyümölcsöt is, és ahogy a neten írják, tényleg szereti a savanyú káposztát! Okos és könnyen tanul idősebb korában is. Sosem tanítottam neki jelszavakat (pacsi, leül. stb), hanem saját magától jön rá a dolgokra. Most ennyi jutott eszembe.

2013. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!