Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek boxer kutyaja?

Van valakinek boxer kutyaja?

Figyelt kérdés
Szivesen olvasnam a tapasztalatotokat, a kutyatok tortenetet, jellemenek leirasat, szakasait, stb.
2010. máj. 16. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia,szomszédnak olyanja van.

Nagyon király kutya,okos kedves játékos nagyon szeretik,viszont nagyon nyáladzik:)

2010. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egy 5éves fehér boxim van! Nagyon játékos, imád nagyokat sétálni, mellette sosem lehet unatkozni. Nagy melegben szívesen lustálkodik, mivel ilyenkor egyáltalán nem bírja a meleget, legalábbis az enyém ilyenkor offon van :) Más kutyákat általában szereti, verekedést sosem kezdeményez. Az emberekkel is ugyanez a helyzet mindenkit elfogat, aki kedvesen viselkedik, de aki már gyanús neki mint pl. ha részeg, vagy egyszerűen más, na azt megugatja. Macskákat egyenesen utálja. De pl.nekünk van teknősünk, kiskora óta egymáshoz lettek szoktatva, nem is bántja a tekiket. A legfontosabb , hogy jó helyről kell venni... én sajnos anno szaporítótól vettem és sajna diszpláziája van(szerencsére enyhe), meg nemrég műtötték a szemhéját :( még nagyon fontos hogy legalább kiskorában prémium tápot egyen, ilyenkor nagyon oda kell figyelni a fejlődésére.

Hirtelen ennyi :)

2010. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy boxerem. Azóta szerelmes vagyok a fajtába, de most nem tehetem meg hogy kutyát tartsak. Imádta az embereket, a gyerekeket főleg csak kissé hevesen játszott velük! (: A meleget tényleg nem bírják, erre vigyázni kell mert veszélyes lehet! A nevelése is fontos hajlamosak a függetlenségre, könnyen a fejedre is nőhet.

Miért tetted fel a kérdést? Szeretnél egy boxert?

2010. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, van. Meg az elhozatal elott tettem fel a kerdest, kivancsi voltam masok tapasztalataira. Mi tortent a Tieddel ? Hallottam, hogy altalaban nem elnek tul sokaig :( Van keped rola ?
2010. máj. 18. 16:41
 5/9 anonim ***** válasza:
8 évig élt. Képek: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy en vagyok a bena, de nekem nem nyitja meg a kepet a linkedrol.
2010. máj. 18. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:

19:46

Nagyon jó fej kutyinak néz ki. Miért ment el? Nem élt túl sokáig szegény. :(

2010. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rákos volt. Pár hét alatt nagyon sokat romlott az állapota, ezért inkább úgy döntöttem véget vetek a szenvedésének hogy az örök harci mezőkre távozhasson. (:
2010. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*vadász
2010. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!