Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyához (nagytestű)...

Kölyökkutyához (nagytestű) hol érdemes megvenni a házat, tálakat, pórázt, nyakörvet, ahol ő is ott lehet, hogy megnézzük a méretet?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én házat egy asztalos ismerősömmel csináltatttam, így anyagárban megcsinálta. Különben 90 000Ft a legolcsóbb hasonló ház. Talán egy próbát megér felkeresni egy asztalost és árajánlatot kérni.

Nyakörvet amég nő szerintem bármilyen megteszi. Fressnapfban vannak egész jó minőségűek 1-2000 Ft-ért. Póráz és tál ugyan ez.

2017. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. máj. 15. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző jól írta, házat csináltatni elvileg olcsóbb és kutyádra szabottat kapsz, többit a Fresnapfban be tudod szerezni 🙂
2017. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Házkészítőt tudok ajánlani. Prémium minőség (erről meggyőződhetsz) országosan kiszállítják. Egyedi igények és ahhoz képest nagyon nagyon korrekt ár! Ha gondolod írj priviben. (Nem én készítem, hasznom nincs csak itt nem reklámozok. Mi is ott készítettük.)
2017. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Házkészítőt nekem is.... :) köszi!!! :)
2017. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!