Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bánthatja a cicámat?

Bánthatja a cicámat?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk, van egy keverék kistestű kutyusunk, bent pedig egy cicánk. Most koltozésre kerül a sor 1 hónapon belül és a kutyánkat is vinnénk magunkal, viszont a gond ott kezdődik, hogy panelba megyünk. Most azon vagyok, hogy összeszoktassam a kutyámat és a macskámat. A cicámmal nincs gond, ő egyáltalán nem fél viszont a kutyám levegőnek nézi, kétszer már összeszagoltak, nem morgott. Viszont a macskám elég hiperaktív és már játszana a kutyával viszont a kutyám elég csúnyán néz rá amikor bepróbálkozik. Félek, össze tudnám e őket szoktatni?
2017. máj. 16. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem össze fognak szokni. A semleges viselkedésből még lehet pozití" csak sokat kell őket együtt tartani.
2017. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bő 3 évvel ezelőtt a kertben a kutya majdnem átharapta a cicám torkát.

Most ugyanabban a szobában vannak tartva a lakásban. :)


Lehetetlen nem létezik...

2017. máj. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pár napja engedem be a kutyusom napi 5 percre es ugy emelem majd. A kutyus tovabbra sem erdeklodik iranta :D
2017. máj. 17. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem lesz veszélyben a cica, mert ha el akarna menekülni, akkor gondolom hogy úgyis fek tud ugrani valahova, ahol a kutya nem éri el.
2017. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, fel tud :) kicsit felek mert imadom mindkettot es nagyon fontos lenne nekem hogy osszeszokjanak. A macska folyamatosan ra akar ugrani a kutyamra, es felek egy hirtelen mozdulat es vege. Vagy csak en reagalom tul :)
2017. máj. 17. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!