Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aktívan kutyázók, nektek...

Aktívan kutyázók, nektek milyen más hobbira van időtök?

Figyelt kérdés

Nyilván munka/suli/család mellett.

Az aktív(abb) kutyázás alatt napi 2x1 óra séta, 1 óra játék és tanulás, hétvégenként kutyasulit értek.


2017. máj. 17. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom mennyire számìt hobbinak, de èn sajàt magam csinàlom a körmömet (nem műköröm, csak festem a sajàtom ami szèp hosszú), ez kb 2-3 óra szokott lenni, igaz csak kèthetente.


Filmet/sorozatot vagy kèső este, vqgy reggel munka előtt szoktam nèzni, olvasni ritkàn szoktam otthon, csak utazás közben.


Más hobbim nincs nqgyon, napi 8 óràt dolgozom, 2 óràt utazok, otthon főzök, rendbe tartom a lakást. Pàrommal èlek együtt, hètvègente szabadidőnkben vagy kutyàval együtt kirándulunk, vagy ketten elmegyünk enni ètterembe.


Mondjuk nekem sosem volt semmi "rendes" hobbim, csak az àllatok.

2017. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sportkutyázok, versenyzek egyszerre több kutyával. Emellett kiképző vagyok kutyasuliban. Kisállat panziózásba segítek be. Mindezt a saját munkám mellett. Más "hobbim" nincs, de nem is igénylem. Ha időm jut rá, olvasok.
2017. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vantel ***** válasza:
A feleségemmel megosztva visszük le, hétvégente együtt sétálunk. Ha jók az alapszabályok nem visz el sok időt. Jól felépített sétával fél óra is elegendő. Engedelmes kutyáink lettek. Nagyon élvezetes a mezőn sétálni. Mind a kettő figyelemmel kisér és ha lábammal picit kaparok már ott is van az egyik megszimatolja és ha van szag ásni kezd. Még nem fogtak semmit.
2017. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akaratos gyerek ez pozitív értelemben is igaz, ha akar valamit azt eléri, addig megy, addig küzd amíg el nem éri. Neki ilye a jelleme. Hogy neveled át a jellemét?
2017. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:D bocsánat, nem tudom, hogy ugrott át ide a saját kérdésemről.
2017. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!